Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Human puppy Play Kauplus

Uudiskiri

Human puppy Play Kauplus 

MEOs Human puppy Shop leiate täieliku Bad puppy Kollektsiooni jaoks Human puppy. Kas vajate koeramaski, käpikuid, põlvekaitsmeid, koerakaelarihma, rihma inimkoerale või mänguasju inimkoerale? Siin MEO, Cos Play spetsialist, leiate selle, mida otsite.

Alamkategooriad

  • MEO-st leiad kõike oma fetišile! Pepupistikud ja anaalipistikud igas suuruses. Sest saba aadressil butt plug on see, mis teeb kutsikate mängimise täiuslikuks.

  • Maskid alates Bad puppy MEO kollektsioonist teevad sinust täiusliku koera. MEOst leiad nahast, neopreenist või lateksist valmistatud koeramaskid.

  • Kui tahad oma peremehele käpuli anda, on vaja õigeid aksessuaare! Meil on olemas kõik tarvikud human pupnagu käpad, põlvekaitsmed ja palju muud.

  • Kas üllas nahkkaelarihm kroko, naastudega koerakaelarihm või puppy naastudega kaelarihm. Bad puppy Kollektsioon ei jäta midagi soovida.

  • Iga inimese kutsikas või täiskasvanud isane koer vajab koerarihma. Veebileht Bad puppy Kollektsioon pakub teile täiuslikku valikut, kui vajate koerarihma.

  • Nahast rakmed alates Bad puppy Kollektsioonist teeb sinust täiusliku kutsika. MEOst leiate suure valiku rakmeid paljudes värvides.

  • Teie kutsikas vajab õiget küülikut? MEOst leiad nii kondiga kui ka ilma kondita suukorvi. MEO on esimene valik, kui tegemist on õige suukorviga.

  • MEO on spetsialist, kui tegemist on puppy Play on seotud. Ideaalset varustust, nagu t-särgid, maskid, rihmad, kelmid ja mänguasjad, leiate MEO-st.

MEO, Pup Play pood, on üks pood kõigi toodete jaoks, mida vajate oma Human puppy vajadusele.

puppy Play

Rollimängude kogukonnas on puppy inimene, kes teeskleb, et ta on koer. Kutsikad võivad olla isased või emased. Kutsikad on tavaliselt alistuvamad inimesed, kes tegelevad sageli domineerivamate inimestega, kes võtavad endale peremehe või treeneri rolli.

Puppy kutsutakse mõnikord ka Human puppy kutsutakse kutsikaks.

Rohkem infot inimese kutsika kohta:

Inimene Kutsikad naudivad oma inimlike tõkete mahaviskamist, unustavad igapäevaelu stressi ja avastavad oma loomse külje. Mõned Inimkutsikad tunnevad oma rollimängudes seksuaalset naudingut, kuid see puppy Play ei pruugi olla seksuaalne komponent. Käitumine kui Human puppy võimaldab spontaansemat elu, kus ei pea muretsema arvete või töökohustuste pärast. See on elustiil, mis pakub palju positiivset kinnitust ja tähelepanu verbaalse kiitmise ja hellitamise kaudu. Nagu ka teiste lemmikloomade puhul, võib olla vajalik distsipliin, kui inimkutsikad käituvad halvasti. See ei ole aga kunagi valus või isegi julm.

Inimese kutsikad on vallatuimad ja mängulisemad kui suured koerad, kes on ka inimliku iseloomuga. Inimkutsika tegelik vanus ei ole määravaks teguriks selle juures, kas ta võtab kutsika rolli, Human puppy või alfakoera.

Inimkutsikad võtavad erineval määral koera rolli. Mõned Inimkutsikad elavad kogu aeg koerana, samas kui teised mängivad seda rolli vaid aeg-ajalt. Mõnele meeldib tegelaskujuliselt rääkida, samas kui teised ainult urisevad ja hauguvad. Mõned kõnnivad kahel jalal, teised aga ainult neljakäpuli. Mõned Inimkutsikad riietuvad nagu koerad, samas kui teised kannavad ainult kaelarihma või ei kanna üldse kostüümi. Ükskõik, millised on nende eelistused, MEOs leiab igaüks neist Human puppy täieliku varustuse, alates koera kaelarihmast, rihmast, käpaliste, põlvekaitsmete või koeramaskidest.

Kuigi nad näitavad paljusid tõeliste koerte käitumisviise, ei tohiks inimkutsikad kunagi süüa koeratoitu, sest see võib inimesi haigestada. Asendajateks on inimtoit, näiteks külmad veiselihakonservid või teatavad teraviljad.

Kutsikate võistlused ja inimkutsikate peod on kutsikate jaoks sobivad kohad, kus nad saavad avalikult mängida. Puppy Inimkutsikate jaoks on veel üheks uudiseks koerasabaga anaaltopsid.

Mis on kutsikate mängimine?

Pup Play on teatud tüüpi rollimäng, kus inimesed võtavad kutsika rolli ja mentaliteedi. See võib võtta mitmeid vorme, alates lihtsalt kutsikas olemise tunde nautimisest resp. Human puppy see võib võtta mitmeid vorme, alates lihtsalt kutsikaks olemise tunde nautimisest kuni kutsikamütsi, kutsikakinnaste või muu kutsikavarustuse kandmiseni, kuni teiste kutsikatega mängimiseni või isegi mängimiseni koos kellegagi, kes võtab endale käitleja rolli.

Mis on inimese kutsikas?

A Human puppy on nimetus inimesele, kellele meeldib võtta koerakutsika roll. Mõnede jaoks on Pup Play kutsikas olemine ruum, kuhu nad sukelduvad piiratud ajaks, et lõõgastuda või lihtsalt mängida, samas kui teiste jaoks võib see olla identiteet, mida nad elavad 24/7. Mõned inimkutsikad on üksikud (või hulkurid), teised võivad olla partnerid või omada puppy kaelarihma (mis kuulub käitaja, koerakoolitaja või peremehe juurde). Mõned Inimkutsikad liituvad isegi suurema koerakonnaga ja võtavad kutsika rollid, nagu alfa, beeta ja oomega.

Mis on Käsijuht?

Käsijuht on inimene, kes naudib kutsika eest hooldaja rolli mängimist. Handlerid võivad võtta palju erinevaid rolle, alates hoolivast hooldajast kuni kindla rihma hoidja, kuulekuse treeneri ja peremehe rollini. Handleri ja koerakutsari vaheline suhe Human puppy võib olla romantiline, seksuaalne või lihtsalt platooniline.

OK, kas Pup Play on siis seksuaalne, romantiline, sotsiaalne või platooniline?

See võib olla kõikvõimalik ja Pup Play on iga inimese jaoks erinev. Enamik Kutsikaid ja Käsitlejaid leiavad mingisugust füüsilist ja seksuaalset rahuldust. Paljud leiavad ka romantilist sidet ja teevad Pup Play suhte osaks. Teised tahavad lihtsalt nautida kutsikaelu platooniliste sõpradega. Ei ole olemas valet viisi, kuidas olla hea Human puppy olla!

Kes saab olla Human puppy olla?

Igaüks! Sa ei pea omama kallist nahkkoeramaski või osalema üritustel, et olla human pup olla. Sul ei pea olema juhendaja või alfakoer või kuuluma mingisse karja. Kõik, mida sa vajad, on soov olla kutsikas ja avatus uusi asju avastada. Ülejäänu on sinu enda teha!

Kas on ka teisi lemmikloomade mängimise viise?

Loomulikult on! Mitte kõik, kellele meeldib lemmikloomadega mängida, ei taha koerale pähe võtta. Mõni eelistab mängida kassipoeg, poni, hunt, rebane, härg või mõni muu loomaliik. Igal mänguloomal on erinev pea ja erinev suhtumine. Kui te arvate, et teistsugune pet play on sinu jaoks, soovitame uurida MEO.co.uk ja küsida ringi, kuidas teised inimesed kogevad oma isiklikku lemmikloomade mängutüüpi.

Kas see on ainult geide jaoks?

Ei sugugi! pet play ja Human puppy Play üldiselt on avatud kõigi sugupoolte ja orientatsioonidega inimestele. puppy Play näib olevat kõige populaarsem homoseksuaalsete meeste seas, kuid on ka suur hulk inimkutsikaid ja koerajuhte igast orientatsioonist ja soost. Olenemata sellest, kas oled hetero kutsikas, queer kutsikas või mõni muu puppy oled, leiad täiusliku puppy Play Varustuse siit MEO.co.uk