Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Human puppy - Analtopistikud

Uudiskiri

Human puppy - Analtopistikud 

MEO-st leiad kõike oma fetišile! Pepupistikud ja anaalipistikud igas suuruses. Sest saba aadressil butt plug on see, mis teeb kutsikate mängimise täiuslikuks.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 21 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 21 objektist 1 - 12

human pup Play on BDSM-rollimängu vorm (inglise keelest: bondage, discipline, submission and masochism), kus üks inimene võtab koera või kutsika rolli ja teine inimene võtab omaniku või treeneri rolli. See võib hõlmata selliseid käitumisviise nagu haukumine, kratsimine, sabaga vehkimine ning ka kaelarihma ja rihma kandmine. See on fetiš, mis on mõnele inimesele põgenemise, lõõgastumise ja naudingu vorm.

Mis puutub füüsilistesse aspektidesse, siis võib see olla järgmine human pup Play hõlmata ka tagumispistiku kasutamist (tuntud kui puppy tagumispistikud). Need on pärakupulgad, mis sisestatakse pärakusse ja mida võib kanda pikema aja jooksul. Veebilehel human pup Play alistumise tunde suurendamiseks ja sabatunde simuleerimiseks võib kasutada spetsiaalseid tagumiktopse.

On olemas erinevaid tagumiktopse, mis on mõeldud inimese pugemiseks, näiteks sellised, mis näevad välja nagu koera saba või sellised, millele on lisatud saba. Mõned on valmistatud silikoonist, teised kummist või roostevabast terasest. Neid on erineva suuruse ja kujuga, mõned on kõverad, mõned sirged, mõned koonilised ja mõned lamedamad. Oluline on valida hea kvaliteediga anaalpistik koos sabaga ja järgida selle kasutamisel ohutusjuhiseid puppy butt plug kasutades.