Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

human pup Play - Käpad ja põlvekaitsmed

Uudiskiri

human pup Play - Käpad ja põlvekaitsmed 

Kui tahad oma peremehele käpuli anda, on vaja õigeid aksessuaare! Meil on olemas kõik tarvikud human pupnagu käpad, põlvekaitsmed ja palju muud.

Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10
Näita 1 - 10 10 objektist 1 - 10

puppy Play (tuntud ka kui "Human puppy Play" või lihtsalt "Pup Play") on BDSM-i rollimängu variant, kus osalejad võtavad koera rolli ja osalevad erinevates mängutegevustes, sageli BDSM-i kontekstis. Mõned isikud, kes tegelevad human pup Play tegelevad, kannavad koera sarnaseid aksessuaare, nagu käpad ja põlvekaitsmed, et suurendada kogemust ja luua intensiivsem, loomalik tunne.

Paws:
Paws on aksessuaarid, mis katavad käed ja meenutavad koera käppasid. Neil on sageli üksikud sõrmelõksud või kindad, mis hoiavad neid paigal, ja need võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks lateksist, vinüülist või nahast. Mõnedel käppadel on ka karvkate väljastpoolt, mis lisab loomasarnast välimust. Veebilehel Pup Play saab käppasid kasutada selleks, et panna ennast asemele human pup rolli ning neid saab kasutada selliste tegevuste puhul nagu roomamine, noppimine või kerjamine.

Põlvepadjad:
Põlvepadjad on tarvikud, mis katavad põlvi ja aitavad pakkuda human pup Play Pakkuda kaitset. Pup Play kasutatakse põlvekaitsmeid sageli tegevuste puhul, mis hõlmavad roomamist või põlvili pugemist, sest need on polsterdatud, et vältida vigastusi. Need võivad olla valmistatud sellistest materjalidest nagu vahtpolster või neopreen ning neil on reguleeritavad rihmad, mis tagavad kindla istuvuse. Mõned põlvekaitsmed on spetsiaalselt inimkakkude jaoks mõeldud ja neil võivad olla käpajäljed või muud koerasarnased kujundused.

Käpajäljed ja põlvekaitsmed on seega tarvikud, mida kasutatakse human pup Play kasutatakse kogemuse parandamiseks ja nende kaitsmiseks tegevuse ajal. Talla- ja põlvealused on saadaval erinevatest materjalidest ja erineva kujundusega ning need võivad aidata inimestel end mängimise ajal tunda nagu koerad. Oluline on märkida, et human pup Play tuleks alati teha kokkuleppeliselt ja õigete ettevaatusabinõudega.