Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Piitsad, flogger ja labidad

Uudiskiri

Piitsad, flogger ja labidad 

Impact Play on võimalus kogeda mitmesuguseid füüsilisi aistinguid, alates õrnast massaažist kuni terava pistmise või löögini. Mõned inimesed leiavad, et endorfiinipuhang, mis kaasneb Impact Play, on meeldiv ja isegi sõltuvust tekitav. Mõne inimese jaoks on Impact Play võimalus uurida võimuvahetust konsensuslikul ja kontrollitud viisil. Domineeri...

Impact Play on võimalus kogeda mitmesuguseid füüsilisi aistinguid, alates õrnast massaažist kuni terava pistmise või löögini. Mõned inimesed leiavad, et endorfiinipuhang, mis kaasneb Impact Play, on meeldiv ja isegi sõltuvust tekitav. Mõne inimese jaoks on Impact Play võimalus uurida võimuvahetust konsensuslikul ja kontrollitud viisil. Domineeriv partner võib nautida kontrolli tunnet, mis kaasneb peksmisega, samas kui alluv partner naudib kontrolli loovutamise tunnet. Impact Play võib olla ka viis pinge või stressi vabastamiseks, nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt. Peksmine võib olla vabastav ning pakkuda lõõgastust ja kergendust. Mõnede paaride jaoks võib Impact Play olla viis nende emotsionaalse ja füüsilise suhte süvendamiseks. Usaldus, mida nõuab Impact Play, võib luua partnerite vahel intiimsuse ja läheduse tunnet. Lõpuks on ka neid, kes on lihtsalt uudishimulikud Impact Play suhtes ja soovivad seda uurida kui osa oma seksuaalsest uurimisest ja väljendusest.

Rohkem

Alamkategooriad

  • Meie imelised BDSM aksessuaarid tekitavad kohe domineerimise, võimu ja kontrolli tunnet. Olgu see siis lihtne pullivits, cat-o-nine-tails või käsitsi valmistatud floggermis on populaarsed nii oma sümboolika kui ka mõju poolest. Nii et kui tegemist on range distsipliini või karistamisega, on meie piitsad ja piitsad flogger täpselt õige valik.

  • Paljud meie kliendid eelistavad spanking koos paddle bDSM-is (bondage, distsipliin, alistumine ja masohism). Paddles'i kasutatakse sageli BDSM-sessioonidel või spanking'is, kuna need võivad pakkuda tugevat ja intensiivset tunnet ilma tõsiseid vigastusi tekitamata. Paddles on erinevat tüüpi: BDSM puidust paddles, nahast paddles ja kummist paddles. Mõnel paddelil on ka erinevad tekstuurid või kuju, näiteks südamekujuline, et suurendada tunnet. Mõnel on ka paddle on avad või pilud, mis võivad kogemuse veelgi intensiivsemaks muuta. Paddeli valik on isiklike eelistuste küsimus ja kõige parem on katsetada, et leida välja, mis teile meeldib.

  • Meie klapid istuvad hästi käes, näevad head välja ja on loomulikult valmistatud ehtsast nahast.

  • Kui on vaja ranget distsipliini, on meie BDSM-kultuurid ja -kepid just õige valik. Meie karistusvahendeid hindavad nii spanking-professionaalid kui ka algajad, sest niipea, kui sa kepi või kepi käes hoiad, annavad need kohe edasi domineerimise, võimu ja kontrolli tunnet. Alustades lihtsamatest BDSM-karjadest kuni dressuurkarjadeni ja käsitsi valmistatud piitsutamisvahenditeni, mis on populaarsed nii oma sümboolika kui ka mõju tõttu, on need sageli esimesed piitsutamisvahendid, millesse BDSM-i algaja investeerib.

SM piits, flogger & paddle | Osta piitsad ja pillid BDSM-i jaoks internetis | MEO

 

MEO piitsad ja muud piitsutamisvahendid kui kasvatuslikud abivahendid: Meie piitsapoest leiate suure valiku piitsutamisvahendeid BDSM-i jaoks. Nende hulka kuuluvad pamplid, mitmeharuline nahkpiits (nn flogger), kõik rihmapiitsade vormid erinevates kujundustes, pikkustes ja klassikalistes värvides. Aga ka SM mänguasjad nagu slapper, Tawse, pulli piits ja kepp on samuti populaarsed löögivahendid kogenud BDSM-i armastajate jaoks, mille mõju ulatub pehmest kuni kõvani. Enamik meie kliente kasutab siiski lihtsustatud terminit "SM-piits" ja kõik asjatundjad teavad, mida see tähendab.

BDSM-suhtes võib piitsa kasutamine olla oluline osa sessioonist. Piitsad võivad põhjustada valu, mis on mõnede inimeste jaoks dünaamika soovitud element. Neid võib kasutada ka alistumise või domineerimise väljendamiseks.

Oluline on, et nii piitsa kasutav kui ka piitsa saav isik seaksid selged ja üheselt mõistetavad piirid ning suhtleksid omavahel. Enne istungi algust peaksid osalejad rääkima oma piiridest ja ootustest ning tagama, et nad mõistavad ja austavad teineteist. Neid piire tuleks ka mängu ajal korduvalt üle vaadata, et tagada, et keegi ei saaks tahtmatult haiget.

Samuti on oluline, et piitsa kasutav isik oleks turvaline ja pädev selle vahendi kasutamisel. Vitsad võivad valesti kasutades olla ohtlikud ja on oluline, et neid kasutav isik teaks, kuidas neid ohutult ja tõhusalt kasutada.

Samuti on oluline mõista, et piitsa ja teiste vahendite kasutamine BDSM-suhetes ei ole kõigile sobiv või soovitav. Igaühel on erinevad piirid ja eelistused ning oluline on neid austada ja aktsepteerida.

BDSM-suhtes saab kasutada erinevat tüüpi piitsaid ning igal neist on oma omadused ja kasutusviisid. Siin on mõned kõige levinumad piitsatüübid:

Pullipiits:

Pullipiits on pikk, paindlik piits, mis on algselt välja töötatud kasutamiseks ranchidel ja farmidel. Sellel on pikk käepide ja lühike, paks piitsaots, mis lendab kiiresti ja jõuliselt läbi õhu ning annab sihtmärgi tabamisel valju kolksatuse. Piitsaid ei ole lihtne omandada ning nende ohutu ja tõhus kasutamine nõuab palju harjutamist ja oskusi.

Flogger:

Ein flogger on piits, mille käepideme külge on kinnitatud mitu niiti või rihma. Nöörid võivad olla valmistatud nahast, kangast või muudest materjalidest. flogger piitsad võivad olla kerged või rasked ja tekitavad erineval määral valu sõltuvalt niitide paksusest ja pikkusest. Neid on üldiselt lihtsam kontrollida kui piitsaid ja need sobivad hästi algajatele.

Paddles:

Paddle on lame, lai piits, mis on tavaliselt valmistatud nahast või puidust. Pamplid annavad tavaliselt kõva ja valusat lööki, mis tabab suuremat piirkonda kehast kui otsaga piitsa. Neid võib kasutada alistumise või domineerimise väljendamiseks.

Kepp:

Kepp on pikk, õhuke kepp, mis on tavaliselt valmistatud nahast, puidust või klaaskiust. Keppidega antakse terav ja valus löök, mis tabab väiksemat kehaosa kui pampudega. Neid võib kasutada alistumise või domineerimise tunde väljendamiseks.

Ühepöördeline piits:

Ühepöördelise piitsaga on ainult üks piits, mis on tavaliselt valmistatud nahast või köiest ja annab terava, valusa löögi.