Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Kliiniku seks ja arstimängud

Uudiskiri

Kliiniku seks ja arstimängud 

Elage oma kõige intiimsemad arstifantaasiad välja meie muljetavaldava meditsiiniseadmete ja seksuaalsete abivahendite valikuga. Meie kvaliteetsed meditsiinilised fetišitooted on teie puhta naudingu retsept! Olgu see siis pardakinnitus, spekulatsioon, klistiir või klistiir, MEO-st leiad kõik.

Alamkategooriad

  • Nende toodetega saate oma fantaasiad teoks teha. Professionaalsed seadmed teie koju. Klistiir, klistiir ja kateeter.

  • Tahate määrimistesti? pakume 100% diskreetselt seda, mida vajate amatöörarstina venitamiseks, levitamiseks ja uurimiseks.

  • Kas Hegar sonde Komplektid, urethralipistikud või peenise laiendajad. Suur valik alistuvale mehele.

Kliiniku seks ja arstimängud! See teebki selle nii põnevaks!

 

Fetišikliinikuseksi või vanaaegsete "arstimängude" puhul võtavad osalejad arsti, meditsiiniõe või meditsiiniõe rolli. Patsientidele tehakse põhjalikud meditsiinilised uuringud, peamiselt günekoloogilisest ja uroloogilisest valdkonnast. Kliinikumi klassikalise sisseseade, mida mõnikord nimetatakse ka valgeks toaks, on loomulikult osa günekoloogilisest toolist.

 

Fetišikliiniku seks ja erootilised arstimängud- Erootika valge pool

 

On nii palju erinevaid fetiše ja üks neist on kliinikuseks ehk arstimängud. Kliinikuseksi puhul on kõigi osalejate jaoks oluline, et seksuaalne stiimul, mida vallandatakse, pärineb professionaalsetest toodetest ja esemetest, mida võib leida näiteks haiglates, psühhiaatriaosakondades või arstide (näiteks günekoloogide või uroloogide) kabinettides.

 

Kontrolli kaotamine kliinikuseksi ajal

 

Seda tüüpi BDSMi keskmes on kontrolli kaotamine (sarnaselt bondage'ile), domineerimine ja rollimängud. Siin libiseb domineeriv partner meditsiiniõe, arsti, meditsiiniõe või mõne muu meditsiinis töötava isiku rolli. Loomulikult on ka vähemalt üks patsient, kelle eest arst "hoolitseb" ulatuslikult. Selle patsiendi peal teostatakse siis kliinikuseksi fantaasiaid ja praktikaid. Kliinikuseksi puhul on üsna levinud ka bondage'i või SM-i (BDSM) tunnused ning kalduvus kanda kummi- või lateksriideid.

 

Arstimängud on väga populaarsed ja MEO kliinikuseksi veebipoest leiate kõik vajaliku.

 

Arstimängud hõlmavad mängimist kvaasimeditsiini valdkonna seadmete ja instrumentidega, alates spekulatsioonist kuni klistiirini vaginaalseks ja anaalseks klistiiriks, kateetritest kuni uretraalvibraatori või dilataatorini uretra või päraku laiendamiseks.

 

Nn kliinikuseks või arstimängud täidavad aktiivse ja passiivse partneri seksuaalseid fantaasiaid Klistiiri, kateetri, klistiiri, suposiidi sisestamine ja temperatuuri mõõtmine kuuluvad loomulikult sinna juurde. Kui soovid seda ise proovida, võid lihtsalt osta MEOst arstitarvikuid. Ideaalne sissejuhatus kliiniku erootikasse on näiteks klistiir või dilataator uretri stimuleerimiseks.

 

Kliinikuerootika klassikaks on nn kateetriseks

 

Sõltuvust, kontrolli kaotamist ja domineerimist kujutavad detailid on selle seksuaaltegevuse tegelik eesmärk. Alates lihtsast südame kuulamisest kuni arsti anaalsete klistiirideni või võltsoperatsioonideni on kõik võimalik. Kliinikuseksi tipphetk on nn kateetriseks. Siin sisestatakse meditsiiniline kateeter või laiendaja patsiendi, tavaliselt passiivse mehe uretrosse. Täielikke kateetri komplekte saab osta MEO kliinikuseksi poest. See komplekt sisaldab täpselt sama professionaalset varustust, mida uroloog või uroloogiaõde vajab püsikateetri paigaldamisel.

 

Anaalsed klistiirid klistiiri ja voorusvööga? Kõik läheb ja kõik võib olla tõeliselt kiimas.

 

Anaal klistiir ei ole populaarne mitte ainult kliinilise soo sõprade seas, isegi enne anaalvahekorra, olgu mees või naine, kasutavad klistiiri või nn anaalpesu. Kust saab klistiiri osta? Või tellida klistiiri tarvikuid? Siin meie postimüügis muidugi. Pakume teile suurt valikut, madalaid hindu ja diskreetset saatmist.

 

Häbita, sügavad arusaamad on garanteeritud: Anaaluuringud ja vaginaalsed uuringud

 

Vaginaalspekulatsioon naistearsti toolile ja rektaalspekulatsioon või anaalspikulaator mehele. Mõlemad saavad nautida meditsiinilisi uuringuid ja hellitada oma fantaasiaid.

 

Nn vaginaalspekulumi kasutab tavaliselt naistearst ja selle eesmärk on luua vaba vaade naise või patsiendi tuppe. Spekulatsioonil on kaks või kolm tera, mis sisestatakse naise tuppe, ja mehhanism, mis võimaldab spekulatsiooni avada. Kahe spikli keskele luuakse omamoodi piiluauk, mille kaudu saab vaadata sügavale naisesse või patsienti, kuni emakani välja. Kliinilises seksis on see tarvik passiivsetele patsientidele või Sub. Veenduge alati, et kvaliteet ja hügieen on piisav. Ärge kasutage odavaid tooteid ja kui kahtlete, valige roostevabast terasest.

 

2, 3 või 4 teraga anaalspekulatsioon annab teile sügava ülevaate ja hõlbustab üksikasjalikku uurimist. Lukustuskruviga saate päraku edasiseks mängimiseks laialt lahti jätta. Seega rikastavad selle kliinilise erootika instrumendiga autentselt kihelkonna fetiš ja arstimängud. Kliinilises erootikas on see aksessuaar passiivse patsiendi või orja jaoks.

 

Dilataatorid päraku avardamiseks või peenise laiendamiseks

 

Nn dilataatorit kasutatakse tavaliselt kehaavade laiendamiseks. Tavaline kasutusviis on uretra laiendamine uretra stimulatsiooni ajal, et pärast seda midagi sinna sisse viia. See võib olla näiteks uretraalvibraator.

 

Kokkuvõte kliinilisest erootikast ja kontrolli kaotamisest (BDSM)

 

Kliiniline erootika on BDSMi valdkonna üldmõiste. Siin sisalduvad seksuaalsed praktikad, mis on seotud meditsiinilise ravi, haiglaravi või meditsiiniliste uurimismeetoditega, tavaliselt erootilises rollimängus, näiteks arsti ja patsiendi rollis, konsensusliku seksuaalpartneri vahel. Selles kontekstis on kontroll, domineerimine, alistumine ja kontrolli kaotamine väga olulised.

 

Tellige tooteid kliiniku erootika jaoks, ostke artikleid kliinikuseksi jaoks veebist

 

Kas lateksist valmistatud uurimiskindad, kateetrid, peenise laiendaja, anaaldilataator, rektaalspikulaator, vaginaalspekulatsioon või anaalspekulatsioon. MEO-st leiate selle, mida otsite. Soovite osta uretraalvibraatorit? Meil on uretraalvibraatorit paljudes versioonides. Alates "algaja" mudelist kuni eriti pika uretraalvibraatorini professionaalidele. MEO on spetsialiseerunud seksikauplus, justkui erootika erootika postimüük kogu valge kliinilise erootika valikule ja kõikidele toodetele, mis on seotud arstimängude teemaga.

 

Kliiniku erootikatoodete diskreetne saatmine on garanteeritud!

 

Põnevate klistiiride jaoks saate osta emema või tellida anaalsuitsmeid. MEOst leiad ka kõike klistiiri, endoskoopiakaamera vagiina ja kurikuulsa Wartenbergi närviratta kohta. Psühhiaatrilised kinnipidamisvahendid ja haiglarihmad kätele, põgenemiskindlad kinnipidamisvahendid jalgadele ja peavaljandid kuuluvad samuti meie kvaliteetsete fetišitoodete valikusse kliinilise erootika jaoks. Oleme välja mõelnud isegi vetthülgavad või vett imavad padjad teie arstimängude jaoks. Kui soovite, et teie meditsiiniõde kannaks läbivaatuse ajal suurt rihmavõru koos dildoga, siis leiate siit ka vastava valiku rihmavõru. Passiivse patsiendi jaoks on meil ka suur valik maske. Must spandeksmask, nahast mask või kitsas lateksmask? Sellega saate nautida uuringuid täiesti anonüümselt ja anduda valge erootikaga mängides absoluutsele kontrolli kaotamisele.