Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Shibari Bondage

Uudiskiri

Shibari Bondage 

Rikastage oma bondage seanssi nende imeliste BDSM aksessuaaridega, mis kastavad teid traditsioonilise Jaapani Shibari bondage'i võlusse väga eriliselt. Siit MEO-st leiad laia valiku tooteid, mida on vaja Shibari bondage'i jaoks. Meie veebipõhise bondage-poe teistest kategooriatest leiate ka bondage-köied, nahast käe- ja jalarihmad ning muud bond...

Rikastage oma bondage seanssi nende imeliste BDSM aksessuaaridega, mis kastavad teid traditsioonilise Jaapani Shibari bondage'i võlusse väga eriliselt. Siit MEO-st leiad laia valiku tooteid, mida on vaja Shibari bondage'i jaoks. Meie veebipõhise bondage-poe teistest kategooriatest leiate ka bondage-köied, nahast käe- ja jalarihmad ning muud bondage-tarvikud.

Rohkem
12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 29 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 29 objektist 1 - 12

Shibari on pärit Jaapanist ja tähendab midagi sellist nagu "sidumine". Seetõttu räägitakse sageli jaapani bondage 'ist. Shibari on aga palju rohkem seotud köitmise kunstiga kui võimu ja domineerimise teostamisega. Kui puhas BDSM-köitmine on selle selgitamine, kes on Top ja kes on Bottom, siis shibari on seotud köitmise kunstiga ise. Bondage'i praktiseerija jaoks seisneb rahulolu tavaliselt selles, et ta näeb, kuidas köidetud isik tema ees kunstiliselt seotud ja liikumatuks muudetud kujul lamab. Selle vormipärase sidumise jaoks on palju erinevaid tehnikaid. Mõne eesmärk on lihtsalt passiivse partneri liikumisvõimetuks muutmine. Teised on ajalooliselt inspireeritud ja mõeldud selleks, et rõhutada ja rõhutada seotud keha esteetilisust.

Shibari, tuntud ka kui Kinbaku, on Jaapani sidumisviis, mille puhul inimene on seotud keeruliste ja visuaalselt silmatorkavate mustritega. Shibari tekkis Jaapanis 20. sajandi alguses kui erootilise kunsti vorm ja hiljem populariseeris seda 1950ndatel fotograaf Itoh Seiyu.

Shibari sidumist kasutatakse köite, mis on valmistatud sellistest materjalidest nagu džuut või kanep, et siduda inimene viisil, mis rõhutab inimkeha ilu. Mustrid võivad olla väga keerulised ja sageli sümmeetrilised, mis muudab need visuaalselt uimastavateks. Shibarit peetakse BDSMi üheks variatsiooniks ja seda kasutatakse sageli erootilisteks aktideks, kuid see võib olla ka mitteseksuaalne kunstivorm või meditatsioon.

Shibari on saavutanudpopulaarsuse kogu maailmas ja seda harrastavad inimesed igasuguse soo ja seksuaalse orientatsiooni alusel. On palju shibari kogukondi ja töötubasid, kus inimesed saavad õppida selle praktika ja selle tehnikate kohta.

Shibari sidumise jaoks on olemas mitmesuguseid tooteid, sealhulgas erinevatest materjalidest valmistatud köied, sidumisvaljad ning raamatuid ja videoid koos juhistega. Mõned kõige populaarsemad kaubamärgid shibari jaoks on Twisted Monk, MyNawashi ja Esinem. Shibari rakmeid saab osta paljudest jaemüüjatest või valmistada kogenud praktikute poolt. Internetis ja trükis on saadaval ka palju juhendeid, sealhulgas kuulsate shibari-ekspertide, nagu Nawashi Kanna ja Osada Steve, raamatud.

Siit leiate üksikasjalikumat teavet erinevate shibari-köitmise jaoks kättesaadavate toodete kohta:

  • Shibari-köied: Shibari sidumiseks kasutatakse looduslikest kiududest, näiteks džuudist, kanepist või puuvillast valmistatud köisi. Need köied on pehmed, paindlikud ja tugevad, mistõttu sobivad need ideaalselt inimese turvaliseks ja tihedaks sidumiseks. Köied on erineva pikkuse, paksuse ja värvusega ning nende valik sõltub isiklikust eelistusest ja kasutusotstarbest. Mõned kõige populaarsemad köite kaubamärgid on Twisted Monk, MyNawashi ja Esinem.
  • Sidumisvaljad: Shibari-valjasid kasutatakse koos köitega, et luua kehale keerulisi mustreid. Need on valmistatud nahast, nailonist või muudest vastupidavatest materjalidest ja on sageli kohandatavad erinevatele kehatüüpidele. On olemas eri tüüpi rakmeid, sealhulgas rinnavööde, vöökoha rakmed ja täiskeha rakmed.
  • Raamatud ja videod juhenditega: Neile, kes soovivad rohkem teada saada Shibari bondage'i kohta, on internetis ja trükis saadaval arvukalt õpetlikke raamatuid. Need raamatud hõlmavad kõike alates põhilistest sõlmedest ja kinnipidamistest kuni edasijõudnud tehnikate ja mustriteni. Kuulsate shibari-ekspertide populaarsed raamatud on näiteks "The Beauty of Kinbaku", mille autor on Master K, "The Seductive Art of Japanese Bondage", mille autor on Midori, ja "Essence of Shibari", mille autor on Shin Nawakiri. Samuti on palju videoõpetusi sellistel veebisaitidel nagu YouTube ja Vimeo.
  • BDSM-tarvikud: Shibari-kogemuse parandamiseks on olemas mitmesuguseid tarvikuid, sealhulgas silmaklapid, kurgid ja nibuklambrid. Neid aksessuaare saab kasutada, et intensiivistada tundmusi ja suurendada shibari sidumise erootilist elementi.
  • Turvavarustus: Shibari bondage võib olla turvaline ja ilus tegevus, kui seda harjutatakse õigesti, kuid oluline on, et käepärast oleks õige turvavarustus. Siia kuuluvad ohutuskäärid, et hädaolukorras kiiresti köied läbi lõigata, ja esmaabikomplekt, et ravida võimalikke vigastusi. Samuti on oluline määratleda ohutussõna või signaal, mida seotud isik saab kasutada, et teatada oma ebamugavusest või hädast Shibari bondage'i seansi ajal.


MEO ® tootearendajad Saksamaalt on teinud koostööd Tokyo juhtivate BDSM-ekspertidega, et kujundada seeria valmis sidumisvahendeid, mis on inspireeritud Shibari bondage'ist. Kuna need ahelad on juba Jaapanis käsitsi valmistatud, saate kohe alustada, ilma et peaksite keerulist sõlmitehnikat valdama. Lisaks bondage-kapslile, Shibari bondage-kaelarihmale koos köisrihma, sisaldab sari ka Shibari käeraudu, jaapani piitsa ja isegi täielikku Hogtie komplekti. Puuvillasest köiest valmistatud ahelad ei näe mitte ainult hea välja, vaid neid on mugav kanda, nad on naha vastu pehmed ja ei lõika nahka. Need bondage'i põhitarbed on kiiresti selga pandavad - ideaalsed nii kõigile bondage'i armastajatele kui ka algajatele!