Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Kaasaegsed voorusvööd

Uudiskiri

Kaasaegsed voorusvööd 

Kaugjuhtimispuldiga ja stimuleerimisvooluga voorusvöö. 100% põgenemiskindel. Chastity võimalik aastaid.

12
lehekülje kohta
Näita 1 - 12 33 objektist 1 - 12
Näita 1 - 12 33 objektist 1 - 12

Mis on meestele mõeldud voorusvöö ja kuidas voorusvööd kasutada?

 

Mehele mõeldud voorusvöö on seade, millega suletakse mehe peenis nii, et ta ei saa enam oma suguelundite üle kontrolli, s.t. omamoodi vangla peenisele. See takistab peenise erekteerumist ja seega tavaliselt ka orgasmi. Meeste voorusvöö ajalugu ulatub tagasi BDSM-i mänguliikideni, kus meeste voorusvööd kasutavad sageli naisdominaatrid meessoost lõbustusorjade kasvatamisel. Isikut, kes hoiab puuri võtit, nimetatakse keyholder või võtmehoidjaks, nagu ka naiste voorusvööde puhul.

 

Keeluvöö ehitus on üsna lihtne. Mehe peenis sisestatakse torukujulisse konstruktsiooni. See seade kinnitatakse lukuga rõnga külge, mis ümbritseb peenist ja munandeid. Ilma lukku avamata ei saa KG kandja voorusvööd eemaldada. Mõnedel voorusvöö mudelitel, mida kandja kannab sageli pikka aega, on mehhanism, mis võimaldab neid avarii korral avada. See mehhanism on selline, et pärast avarii avamist ei saa puuri enam lukustada. Nii tunneb keyholder järgmisel kohtumisel ära, et ori on puurist vabanenud, mis tavaliselt viib edasiste, rangete voorusekasvatusmeetmete võtmiseni.

 

Keeluvööd ehk meeste peenisepuurid on saadaval arvukates konstruktsioonides. Sõltuvalt nõutavast peenise suurusest on olemas nii väikesed kui ka suured voorusvööd, nii et iga mees leiab oma peenisele sobiva voorusvöö. Torukujuline seade võib olla suletud, avatud või poolavatud.

 

Tavaliselt pannakse sellised meestele mõeldud voorusvööd pikemaks ajaks peale ja sageli on need MEO poolt varustatud ka ühekordsete lukkudega (plastikplommidega). Meie kirjelduse edasises osas mainime erinevaid voorusvöid ja toome välja iga tüübi eripära. Üldiselt on voorusvöö kasutamisel oluline, et tundlik erektsioonikude ei saaks kasutamise ajal kahjustada ja et kasutaja tunneks, et puur tema peenisel on ka karistusrikkaks rikastuseks. Meie voorusvöö testis leidsime, et väikese kogemuse korral muutub voorusvöö kasutamine kiiresti rutiinseks.

 

Milliseid voorusvööde mudeleid on meestele saadaval? Millised on erinevate mudelite eelised ja puudused?

 

 

Pehmest materjalist valmistatud voorusvööd meestele:

 

Kõige populaarsem pehme materjal meestele mõeldud voorusvööde puhul on silikoon. Neid voorusvööd on väga hea kanda ja üsna odavad. Kuna nad suudavad oma kuju hästi kohandada, on nad populaarsed, et nende kandjad saaksid neid kanda oma tavaliste riiete all. Sellised meestele mõeldud voorusvööd ei ole mahukad ja säästavad kandjat ebameeldiva välimuse eest. Tänu kergesti hooldatavale materjalile saab neid ka kandmise ajal puhastada või kasutada neid duši all käies.

 

Puuduseks on materjali elastsus, mis ei võimalda täielikku piiramist. Võib olla võimalik, et kandja jõuab vaatamata puurile orgasmini, sest materjal ei suuda sada protsenti kindlalt erektsiooni takistada. Sellele vaatamata võib sellist voorusvööd soovitada, eriti BDSM-i algajatele on need väga sobivad. MEO.de leiate mitmeid ahvatlevaid mudeleid, näiteks selle läbipaistvast silikoonist valmistatud voorusvöö meestele.

 

Kõvast materjalist valmistatud voorusvöö meestele:

 

 

Siin on kaks versiooni. Üks on valmistatud kõvast plastikust ja teine on valmistatud metallist, tavaliselt roostevabast terasest valmistatud voorusvööd. Mõlemal disainil on suured eelised nii kandja kui ka võtja jaoks. Hinna poolest on metallist voorusvööd tavaliselt kallimad. Vastutasuks aga kestavad need tavaliselt väga kaua ja pakuvad oma omanikule pikka aega rõõmu. Mainimist väärivad ka meestele mõeldud voorusvööd pistikutega ehk piikide või okastega voorusvööd, millega on paljudel meie KG klientidel olnud häid kogemusi.

 

Kõvast plastist valmistatud voorusvööd meestele:

 

 

Need on märkamatud ja neid ei märgata lennujaama kontrollimisel. Kuid nende mõnevõrra väiksema stabiilsuse tõttu võivad need siiski puruneda ja kandjat vigastada. Lisaks on dilataatoreid ja kateetreid raskem kinnitada või ei saa neid kõva plasti külge tõesti hästi kinnitada. Sellegipoolest vannuvad paljud topsid ja ka professionaalsed dominad sellise voorusvöö peale. Neid on lihtne selga panna ja läbipaistva disaini tõttu on lihtne näha, kas peenis on õigesti paigutatud.

 

Teine eelis on see, et "halvimal juhul" saab voorusvööd ka tööriistadega eemaldada. Kui peenis on keerdunud ja voorusvöös kinni jäänud ja siis on lukk kinni, siis on hea meel, et ei pea lukkseppa kutsuma. Lihtsate tangide või isegi kääridega saab poldid läbi lõigata ja peenis on päästetud. Kas peremees või perenaine usub Sub, või KG ori, et see oli tõesti ainus võimalus piinlikust olukorrast pääseda, on teine asi.

 

Metallist voorusvöö meestele:

 

 

Metallist voorusvööd meestele on oluliselt piiravamad kui plastist voorusvööd meestele. Juba ainuüksi jahe, järeleandmatu metall paneb kasinust armastavate meeste südame kiiremini lööma. Saadaval on arvukalt kasinusriideid ja nende valik ületab kaugelt meeste plastikust kasinusriideid. Seda seetõttu, et metall on palju kõvem ja järeleandmatum kui tavalised plastid, näiteks polükarbonaat või PVC. Lisaks torukujulistele disainidele on olemas ka tõelised peenise korsetid, mis on valmistatud metallist. Olgu tegemist siis võrkudega voorusvöödega, võrega voorusvöödega või rõngastega voorusvöödega, kõige fantaasiarikkamad voorusvööd on valmistatud metallist.

 

Üks populaarsemaid kasinusrihma, mis tekitab mõnes mehes tõelist hirmu, on nn põrguväravad. See tähendab tõlkes "põrgu väravad" ja viitab erinevatest rõngastest koosnevale konstruktsioonile, mis on ühendatud nahast vöö või metallvarrega. Kõige suurema läbimõõduga rõngas kinnitatakse kinnitusrõngana munandite taha ümber peenise võlli. Iga järgneva rõnga läbimõõt on eelmisest veidi väiksem, nii et peenis on viimase rõngaga kindlalt ümbritsetud ka siis, kui see ei ole püsti. Kui selle peenisepuuri kandja on seksuaalselt stimuleeritud, hakkavad "Gates of Hell" rõngad väga valutama, mis summutab oluliselt seksuaalset naudingut. Kogenud keyholder teavad, kuidas hoida oma KG-orje selle "Gates of Hell" abil pikka aega täpselt põleva iha ja viletsate valude vahel, sellest ka iseloomulik nimi.

 

Keeluvööd meestele koos kateetri või dilataatoriga:

 

 

Mõned meestele mõeldud voorusvööd võimaldavad peenise pistikut (printsipeetrit)või kateetrit uretrile sisestada. Kateeter võimaldab urineerimist ja võimaldab sperma väljavoolu. Laiendaja seevastu suurendab tohutult mängupingutust. Mõnedel meestele mõeldud voorusvöödel on isegi fikseeritud piik, mis pannakse peale. See lisastiimul võib mehe peaaegu hulluks ajada, sest iga liigutust ja iga pisikest erektsiooni võib tunda topeltintensiivsusega.

 

Mõned meie NoPacha sarja kuuluvad voorusvööd on konstrueeritud nii, et pärast seda saab sisestada dilataatori, mis õhutab mehe iha vastu tahtmist. Kui paisumine suureneb, suureneb ka valu peenises, mida sageli suurendavad sisemised piigid. Kui valu muutub liiga suureks, kaob mõnikord nauding täielikult. Ei ole nii laiendaja kasutamisel, millega mees saab iha isegi vastu oma tahtmist, vähemalt teatud piirini. Kui dilataatoriga voorusvööd on sulle liiga tüütud, võid kasutada ka urethradilataatoriga voorusvööd. Seda tüüpi vöö nõuab aga väga tundlikku käsitsemist, sest tõsiseid vigastusi ei saa välistada.

 

Vibraatoriga voorusvööd või stimulatsioonivooluga voorusvööd:

 

 

Loomulikult on MEOs saadaval ka vibraatoriga voorusvööd või stimulatsioonivooluseadmete ühendusvõimalused. Mõlema konstruktsiooni eesmärk on suurendada mehe naudingut ja viia tema peenis erektsiooni, kuigi just seda tahaks võimalusel vältida. Eriti kasutades TENS Gert, saab peenist stimuleerida kuni valuläveni - sageli koos dilataatoriga kui elektroodiga. Väga alistuvatele meestele meeldib, kui nad on oma naudingu lõksus võimatu orgasmi tõttu, samas kui sadistlikud topsid leiavad naudingut oma subi kontrollitavatest kannatustest.

 

Uus CELLMATE Chastity Belt - Appi juhitav voorusvöö:

 

CELLMATE Chastity Belt'iga peate täielikult loobuma kontrollist oma peenise üle, sest CELLMATE Chastity Belt on rakenduse abil juhitav elektrooniline kasinusvöö alistuvale mehele! Teie partner juhib CELLMATE kasinusvööd väga lihtsalt ja ilma keerulise tehnoloogiata spetsiaalse rakenduse abil. Võite oodata lõputuid põnevaid hetki koos oma domineeriva partneriga, mille käigus kaotate täielikult kontrolli oma peenise üle . Kasutage näiteks meie rakenduse abil juhitavat voorusvööd CELLMATE'i ostude ajal ja laske oma partneril teid riietusruumis üllatada. Eriti põnev on see ka kodus, kui teie partneril on täielik kontroll teie mehelikkuse üle. Olenemata sellest, kas olete kodus, reisil, ostlemas, sporti tegemas, bondage'i tegemas või isegi kaugkoolituses , MEO ® kasinusvöö CELLMATE hoiab teid täielikult vooruslikuna ja teie peenist täielikult kontrolli all tänu geniaalsele rakenduse juhtimisele.

 

CELLMATE voorusvööga meestele ei ole oluline, kus te olete või mida teete. Rakenduse kontrolliga CELLMATE voorusvööga saab keyholder (see, kellel on võtmepädevus) otsustada, kas alistuv mees saab oma voorusest vabaneda. Koos Androidile ja iOSile mõeldud rakendusega saate hõlpsasti luua konto ja siduda CELLMATE'i voorusvöö oma kasutajatunnusega.

 

Anaalne kasinus:

 

Justkui võluväel laieneb meie lukustatav butt plug, kui see on sisestatud, laiali - nüüd lihtsalt lukustage see ja võtke võti välja. Ilma võtmeta ei saa "Anal Master" enam eemaldada. Ainult võtmega saab butt plug taas väiksemaks vähendada ja välja tõmmata. Parim valik, kui tegemist on lukustatava anaalpistikuga!

 

Elektrooniline ajalukk voorusvööde jaoks:

 

MEOBONDi digitaalne ajalukk vabastab teid alles pärast määratud aja möödumist. See võimaldab põgenemiskindlat & turvalist enesesidumist või ajaliselt kontrollitud voorust. Meie ajalukk MEOBOND peidab endas tõelist kõrgtehnoloogiat ja seda saab kinnitada peaaegu kõikide bondage- või kasinusvööde külge. Lõpuks saate elada välja oma ülimaid enesemääramise ja kasinuse fantaasiaid, sest MEOBONDi ajalukku saab seadistada minutilise täpsusega kuni 100 tunnini. Kõik on sellest unistanud ja MEO on selle teoks teinud! "Erotic Time Lock" on lihtne kasutada ja lollikindel oma rakenduses, see kindlustab teile selle, millest olete alati unistanud. Meie lukk peab vastu 130 kilogrammi tõmbejõule ja muudab selle ideaalselt sobilikuks ajastatud sidumiseks koos käeraudade, pahkluude käeraudade, laialipaiskamisraudade koos pahkluude käeraudadega, sidumisvaljadega, voorusevööde, voorusevööde ja isegi meie lukustatava anaalpistiku jaoks.

 

BDSM mängude ideed koos voorusvööga seljas:

 

Siin on mõned mänguideed, mis on mängitavad nii kasinusvööga algajatele kui ka KG edasijõudnutele. Ulatus ja seega ka ohtlikkus tervisele suureneb ettepanekust ettepanekuni. BDSM-algajail soovitatakse teemale ettevaatlikult läheneda.

 

Pornofilmid voorusvööga:

 

Top paneb Sub valitud kasinusrihma peale ja mõlemad vaatavad koos pornot. See erutab teda tohutult ja Sub hakkab peagi paluma, et ta vabastaks ta oma iha piirangutest. Seda võib kasutada selleks, et veeta koos armuõhtu või edasiste mängude väljundina.

 

Väljasõidud voorusevööga:

 

Kõvast materjalist valmistatud voorusvöö meestele pannakse selga ja kandja peab selle peale panema tihedalt istuvad püksid. Seejärel käivad nad koos sisseoste tegemas ja teevad pika jalutuskäigu läbi linna. Isegi kui seda märkavad vaid mõned möödakäijad, tunneb KG kandja, et kõik näevad voorusvööd ja tunneb end tõesti kenasti alandatuna.

 

Sundarmastus:

 

Seotud mehele on kehtestatud range puuri kinnipidamine. Selleks paneb aktiivne partner talle puuri, mis võib olla varustatud elektroodidega ja mis võimaldab kasutada dilataatorit. Oskusliku stimulatsiooni abil viiakse abitu, seotud mehe peenis erektsiooni, mis põhjustab valu puuris kinnipidamise tõttu. Valu ajab naudingu minema, kuni Top stimuleerib lukustatud peenist uuesti. Elektri ja uretraalse stimulatsiooni vahel vaheldumisi põlistatakse naudingut ja kui valu on unustatud, võib mäng uuesti alata.

 

Õhtusöögil sõpradega:

 

Top kutsub õhtul sõbrad õhtusöögile. Kui seltskond on valmis, pannakse Sub voorusvöö peale (meie NoPacha voorusvöö on siinkohal eriti soovitatav) ja näidatakse sõpradele. Alandav ja samas tohutult erutav alistuvate meeste jaoks.

 

Sundorgasmist või sunnitud emaslikatsioonist:

 

Eesnääre on meeste seksuaalne keskus, mis määrab ejakulatsiooni. CUMELOT-seadmega, BDSM-i vajadustele kohandatud eesnäärme stimulaatoriga, stimuleeritakse eesnäärme kuni sperma väljapressimiseni, ilma et oleks vaja naudingut või erutust. Seda nimetatakse ka eesnäärmeorgasmiks või sunniviisiliseks vabastamiseks.

 

Tšilli või ingveri peenisele:

 

Suletud peenis avatakse uretria laiendajaga ja uretra sisse sisestatakse tükike kooritud ingverijuurt või tšilli. See kipitab väga, kuid pakub sel viisil ravitud inimesele ka naudingut, kui ta on selleks valmis. Nagu ka mängu "sunniviisiline kiimastamine" puhul, võib Top tagada, et Sub jääb oma iha lõksu, oskusliku erutuse ja eitamise abil.

 

Uretraalne stimulatsioon:

Helisemine lubab mitmekordset orgasmi! Sounding ehk uretraalne mängimine kõlab asjatundmatutele valusalt, kuid see võib olla ka meeletult erutav. Siiski tuleb olla ettevaatlik, et see oleks nauditav kogemus.

 

Hooldustooted voorusvöö jaoks:

 

Peenise jaoks:

 

 

PLOWBOY True Feel'i fetišilibriigigeel sobib suurepäraselt anaalseks venitamiseks, laialilaotamiseks ja tänu hooldavatele koostisosadele ka voorusvöö kandjatele. PLOWBOY True Feel on hooldav libestusgeel nõudlikule mehele. Proovitud ja testitud koostisosad, nagu aloe vera ja E-vitamiin, hooldavad õrnalt ja loomulikult ning annavad sametise tunde seksi ajal.

 

Keeluvööde puhastamine:

 

 

INSTACLEAN on BDSM-kogukonna esimene valik! Patogeensed viirused ja bakterid varitsevad kõikjal. Desinfitseeriva pihustiga INSTACLEAN, mis on käte desinfitseerimisvahend, saate kaitsta ennast ja teisi haiguste eest. Meie desinfitseerimissprei INSTACLEAN on intensiivse antimikroobse toimega bakterite, seente ja viiruste vastu. Sobivus paljude materjalidega teeb INSTACLEAN desinfitseerimissprei universaalseks desinfitseerimisvahendiks käterihmade jaoks.

 

Kust saab osta meestele mõeldud voorusvööd? Veebilehel www.meo.de

 

 

Veebilehel www.meo.de leiate muljetavaldavalt suure valiku meestele mõeldud voorusvöid. Kui otsite peenisele mõeldud voorusvööd, siis vaadake! Soovitame teile mitte ise voorusvööd ehitada. Keeluvöö saate tellida internetis palju lihtsamalt, kiiremini ja odavamalt. Me tarnime peaaegu iga mudelit võimalikult lühikese aja jooksul, muidugi väga diskreetselt ja neutraalselt pakituna.