Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BDSM kaelarihmad

Uudiskiri

BDSM Posture Collar nahk - must/valge

Avasta nüüd piiritu mitmekesisus ja sensuaalsus, mida Posture Collar võib sulle pakkuda! Andke oma BDSM-sessioonile uus alistumise mõõde meie mustast ja valgest nahast valmistatud lukustatava Posture Collar abil. Tänu tihedale istuvusele ja tugevale nahale tagab meie kaelarihm, et kandja pea ja kael jäävad alistuvasse asendisse.

Rohkem infot

3332/00

saadaval

  Rohkem infot

  Avasta nüüd piiritu mitmekesisus ja sensuaalsus, mida Posture Collar võib sulle pakkuda! Andke oma BDSM-sessioonile uus alistumise mõõde meie mustast ja valgest nahast valmistatud lukustatava Posture Collar abil. Tänu tihedale istuvusele ja tugevale nahale tagab meie kaelarihm, et kandja pea ja kael jäävad alistuvasse asendisse. Värvid must ja valge annavad meie Posture Collar nahast kaelarihmale erilise elegantsuse ja esteetika, mis sobib ideaalselt sensuaalsete BDSM-mängude juurde. Meie nahast Posture Collar abil saate viia alistumise ja domineerimise uuele tasemele ning luua sügavama sideme oma partneriga.

  Mis on selle nahast Posture Collar puhul nii eriline?

   

  MEO ® poolt käsitsi valmistatud Posture Collar puhul kasutatakse ainult peeneid lehmanahkasid, mis teeb kaelarihma eriti vastupidavaks ja tagab väga hea kandmismugavuse bondage'i ajal. Posture Collar istub tihedalt ja mugavalt ümber kaela. Vööga sarnaste metallsokkidega saab Posture Collar sulgeda ja reguleerida mis tahes kaelapiirkonnale. Kolm integreeritud D-rõngast, mis on valmistatud roostevabast terasest, pakuvad võimalust integreerida Posture Collar optimaalselt bondage-sessiooni. Näiteks saab külge kinnitada pilliroo, ketid koos haakekonksudega, käeraudad või bondage-köie. Kvaliteetsed pandlad ja neetid koos reljeefse MEO ® logoga, mida me kasutame, muudavad meie Posture Collar mitte ainult võltsimiskindlaks, vaid ka nii vastupidavaks, et see sobib ideaalselt ka pikemateks ja intensiivsemateks BDSM-sessioonideks. Spetsiaalsed pandlad tagaküljel võimaldavad Posture Collar lukustada väikeste tabalukkudega. Kaasas on kaks sama võtmega tabalukku ja 4 võtit. Alternatiivselt saab Posture Collar lukustada ka meie elektroonilise ajalukuga MEOBOND. Sobivad nahast käe- ja jalarihmad leiad ka meie BDSM-poest.

   

  Posture Collar - Õiget asendit tuleb õppida!

   

  Posture Collar on nahast kaelarihm, mida kasutatakse spetsiaalselt BDSM-praktikateks. See on anatoomilisema kujuga, kõrgem ja jäigem kui tavaline krae ning sunnib kandja pea ülespoole, mille tulemuseks on püstisem kehahoiak. Samuti on see tihedam ja istub väga tihedalt ümber kaela, et piirata pea liikumist ja saavutada konkreetne asend. BDSM-suhtes võib Posture Collar olla allumise ja domineerimise sümboliks. Lisaks võib seda kasutada kasvatusvahendina, et sundida kandjat võtma püstisemat asendit ja olema kuulekam. BDSM-keeles nimetatakse Posture Collar sageli "poosipaelaks" või "domineerimiskaelaks". Nahast Posture Collar kandmine võib luua sügavama sideme asjaosaliste, Top ja Sub vahel.

   

  Miks on Posture Collar bondage'is nii populaarne?

   

  Nahast Posture Collar on eriti populaarne BDSM-skeenes, kuna see pakub võimalust väljendada domineerimist ja absoluutset allumist. Kaelarihma kandmine võib olla kandja jaoks sensuaalne kogemus, kuna see istub väga tihedalt ja piirab tugevalt pead ja kaela, andes piiratuse ja kontrolli tunde. BDSM-kaelarihm võib olla ka domineeriva partneri selge sümbol, aidates luua suhetes kontrolli ja domineerimist.

   

  Kuidas hooldada ja puhastada nahka Posture Collar?

   

  Posture Collar puhastatakse lihtsalt niiske lapiga. Nahast Posture Collar hooldamiseks võite aeg-ajalt kasutada head nahkrasva, mis sobib siledale nahale. See hoiab Posture Collar naha eriti elastseks. Ainult korraliku hoolduse korral jääb nahk Posture Collar optimaalsesse seisundisse ning on vastupidav ja kauakestev.

   

  Täiendavad üksikasjad:

   

  • BDSM pooskaelarihm
  • Materjal: nahk, roostevaba teras
  • Eriti kõrge, polsterdatud, tugevast nahast valmistatud kaelarihm, mis paigutab ja fikseerib pea tugevalt.
  • Kahekordse luku sulgemisega seljal ja kolme kindlalt kinnitatud D-rõngaga.
  • Komplektis on kaks ühesuguse võtmega tabalukku ja 4 võtit.
  • Maksimaalne kõrgus ca 17,5 cm, laius 42 cm
  • Oluline on märkida, et pooskaelarihma tohib kasutada ainult kokkuleppel ja ohutusabinõudega, et vältida võimalikke vigastusi või emotsionaalseid kahjustusi. Enne Posture Collar'i kasutamist on alati oluline selgelt suhelda, et kõik asjaosalised oleksid nõus ja teaksid oma piire.
  • Posture collar ehk asendi krae: Posture collar on ingliskeelse termini "posture collar" sõnasõnaline tõlge. Posture collar võib olla eri stiilis, kuid tavaliselt kirjeldatakse seda kui krae, mis sunnib kandja pead ülespoole ja sunnib teda püstisemasse kehahoiakusse.
  • Dominance collar: Seda terminit kasutatakse sageli BDSM-skeenes, et kirjeldada kaelarihma, mida kasutatakse domineerimise ja allutamise stsenaariumides. Domineeriv kaelarihm võib olla eri stiilis, kuid on sageli kõrgem ja jäigem kui traditsiooniline kaelarihm, et sundida kandja pead ülespoole.
  • Orjapannal: Seda terminit kasutatakse BDSM-skeenis domineerivat partnerit teeniva orja poolt kantava kaelarihma kirjeldamiseks. Orjapannal võib olla erinevaid vorme, kuid tavaliselt kirjeldatakse seda kui kaelarihma, mis sümboliseerib kandja allutamist.
  • BDSM-kaelarihm: Seda terminit kasutatakse BDSMis kasutatava kaelarihma kirjeldamiseks, mida kasutatakse orjastamise abivahendina. Bondage-kaelarihma võib olla mitmesugustes vormides, kuid tavaliselt kirjeldatakse seda kui kaelarihma, mis sunnib kandja pea ülespoole ja piirab pea liikumist.
  • Bondage collar: Seda terminit kasutatakse bondage'is kasutatava kaelarihma kirjeldamiseks. Bondage-kaelar võib olla eri kujul, kuid tavaliselt kirjeldatakse seda kui kaelarihma, mis surub kandja pea kinni ja piirab pea liikumist.

  SEE VÕIB TEID KA HUVITADA ....

  KLIENTIDE HINNANGUD

  Hindamine 

  This is an excellent collar!

  This is an excellent collar! I've got a fairly large neck, and it fits me well. Five stars for sure!

  • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.

  Kirjutage oma ülevaade

  BDSM Posture Collar nahk - must/valge

  BDSM Posture Collar nahk - must/valge

  Avasta nüüd piiritu mitmekesisus ja sensuaalsus, mida Posture Collar võib sulle pakkuda! Andke oma BDSM-sessioonile uus alistumise mõõde meie mustast ja valgest nahast valmistatud lukustatava Posture Collar abil. Tänu tihedale istuvusele ja tugevale nahale tagab meie kaelarihm, et kandja pea ja kael jäävad alistuvasse asendisse.

  Kirjutage oma ülevaade

  Kliendid, kes ostsid selle toote, ostsid ka ...

  30 muud samasse kategooriasse kuuluvad esemed: