Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Silmamaskid ja silmakatted

Uudiskiri

BDSM silmamask ehtsast nahast - Velcro kinnitusega

Meie ehtsast nahast silmamask pakub tänu oma absoluutsele läbipaistmatusele ideaalsed tingimused pidurdamatuks seksiks põnevas pimeduses. See silmamask on hädavajalik BDSM põhiline, mis muudab iga bondage seansi veelgi intensiivsemaks ja sensuaalsemaks. See aitab teil end täielikult vabaks lasta, oma fantaasiad vabaks lasta ja takistusteta kogemust nautida.

Rohkem infot

5258/T01

saadaval

  Rohkem infot

  Meie ehtsast nahast silmamask pakub tänu oma absoluutsele läbipaistmatusele ideaalsed tingimused pidurdamatuks seksiks põnevas pimeduses. See silmamask on hädavajalik BDSM põhiline, mis muudab iga bondage seansi veelgi intensiivsemaks ja sensuaalsemaks. See aitab teil täielikult lahti lasta, oma fantaasiad vabaks lasta ja takistusteta kogemust nautida.

  Visuaalse tajumise välja lülitamisega suurenevad kõik teised meeled, mis muudab puudutused ja stimulatsiooni veelgi intensiivsemaks ja vahetumaks. Kvaliteetsest nahast valmistatud silmamask on vastupidav ja mugav. Kerge polsterdus tagab kõrge kandmismugavuse ja absoluutse pimeduse, nii et saate täielikult oma fantaasiates süveneda. Niipea, kui silmad on silmamaskiga suletud, on kõik teised meeled kõrgendatud ning puudutusi ja stiimuleid tajutakse intensiivsemalt. Samuti suureneb pinge, kuna te ei näe läbi silmamaski, mida teie partner järgmisena plaanib.

  Klientide iseloomustused:

  • Marco räägib eriti intensiivsest kogemusest, kus tema randmed olid seotud ja tema poiss lakkas tema munandeid, samal ajal kui Marco kandis meie silmamaski. See tõi kaasa erakordselt tugeva orgasmi, mida Marco polnud kunagi varem kogenud.
  • Georg Berliinist teatas oma esimesest anaalseksist silmamaskiga: "Alguses olin ma hirmul, kuid siis suutsin täielikult lõdvestuda ja nautida seda kogemust täiel rinnal. Silmamask aitas mul keskenduda intensiivsetele tunnetele ja tegi selle hetke unustamatuks".


  MEO poe ehtsast nahast silmamask on hädavajalik aksessuaar kõigile, kes soovivad oma BDSM-kogemusi intensiivistada. Absoluutse läbipaistmatuse ja kõrge kandmismugavusega silmamask tagab põneva pimeduse ja suurendab aistinguid, et kogeda puudutusi ja stimulatsiooni veelgi intensiivsemalt.

  Täiuslik sobivus ja kvaliteetne materjal muudavad selle silmamaski kohustuslikuks iga BDSM-sessiooni jaoks.Lisainfo:

  • BDSM silmamask on valmistatud ehtsast nahast - Velcro kinnitusega
  • Materjal: ehtne nahk, Velcro-kinnitus
  • Meeldivalt polsterdatud: Silmamaskide polsterdus tagab kõrge mugavuse ja meeldiva istuvuse.
  • Anatoomiliselt vormitud: Silmamask kohandub ideaalselt näokujule ja takistab valguse läbilaskmist.
  • Eriti pehme disain: See silmamask on MEO poe esiletõus ja bestseller! See kuulub iga BDSM-sessiooni erootilise põhivarustuse hulka.
  • Saksamaal valmistatud disain: Kvaliteetne, stiilne silmamaskide disain, mis on valmistatud kõrgeimate kvaliteedistandardite kohaselt.
  • Lisaks sellele ehtsast nahast silmamaskile pakub MEO pood ka palju teisi tooteid, mis tagavad intensiivse sensoorse deprivatsiooni ja põnevad BDSM-elamused. Valikus on neopreenist maskid, nahast maskid, gaasimaskid, lateksmaskid ja mitmesugused gagid. Neopreenist maskid pakuvad kindlat, kuid paindlikku istuvust ning on tuntud kui tõhusad heli summutajad ja täieliku valguse blokeerijad. Kuna need on kerged ja hingavad, sobivad need ideaalselt pikkadeks sessioonideks. Nahkmaskid on vastupidavad ja pakuvad nii visuaalset kui ka helikaitset. Kvaliteetne nahk pakub luksuslikku tunnet ja intensiivset tunnet, mis sobib ideaalselt igaks BDSM-seansiks. Gaasimaskid pakuvad ainulaadset kombinatsiooni hingamise kontrolli ja sensoorse deprivatsiooni vahel ning on eriti tõhusad stsenaariumides, mis nõuavad maksimaalset kontrolli ja piiramist. Lateksmaskid sobivad tihedalt nahale ja pakuvad intensiivset, erootilist kandmise kogemust. Need on eriti populaarsed fetišimängude ja keskendunud BDSM-kogemuste puhul. MEO poes olevad erinevad kurgid - alates rõngastest ja pallikurgidest kuni suukurgideni - pakuvad täiendavat kontrolli. Need takistavad verbaalset suhtlemist ja suurendavad sülje voolu, mis viib veelgi intensiivsemate BDSM-kogemusteni. MEO pood pakub seega laia valikut sensoorset deprivatsiooni tooteid, mis võivad täiustada iga BDSM-seanssi. Neopreenist ja nahast maskidest kuni gaasi- ja lateksimaskide ning erinevate kurgide juurde on olemas sobiv tarvik igale vajadusele ja eelistusele, et tagada täielik kontroll ja intensiivne kogemus.

  See võib teid samuti huvitada:

  KLIENTIDE HINNANGUD

  Hindamine 

  Pitchblack! Top Maske für wenig Geld

  Super bequem und angenehmes Material. Sitzt sehr gut und macht absolut Dunkel. Der Klett verschluss lässt sie schnell anlegen.
  Für so wenig Geld ein must buy

   Hindamine 

   So comfortable..

   So comfortable...blocks out all the light and doesn't put pressure on the eyes like some others do.

   • 2 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   Parfait

   Laissez lui ou elle le porter afin de faire augmenter la tension sexuelle entre vous deux! Ce masque oculaire doux reste à sa place grâce à son élastique confortable.

   • 0 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   Bondage Augenmaske

   Die Augenmaske hält, was sie verspricht. Sie war für meinen Sub, der nicht alles sehen soll, was ich mit ihm vorhabe (zum Beispiel Spiele mit Kerzenwachs). Die Maske ist Licht-dicht und sitzt bequem. Anfänglich war das Band etwas stramm (bei sehr großem Kopfumfang. Die Augenmaske ist preiswert, hat eine gute Qualität und ist empfehlenswert.

   • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   Lovely item

   This item feels like a sleeping mask!

   It is incredibly comfy to wear. Me and my partner have both used it. The best feeling is when you both can sense what the other is going to do. I'm in love with this item!

   We use it most of the time and have never got bored of using it. We love it. MEO rocks!

   • 2 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   Good product

   Comfortable and works well, this product does exactly what you want it to. For a small price, good quality and really good service, you won't be disappointed.

   • 2 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   Angenehm zu tragen.

   Habe die Maske zusammen mit der Bettfessel von MEO bestellt. Ist klasse kombinierbar. Die Maske ist zwar nicht 100% blickdicht (Licht strahlt an der Nase durch) aber sehen kann man damit überhaupt nichts. Außerdem ist sie angenehm zu tragen.

   • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   This is the most comfortable blindfold we have had yet!

   This is the most comfortable blindfold we have had yet! Going to have some new kinky memories!

   • 4 5-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.

   Kirjutage oma ülevaade

   BDSM silmamask ehtsast nahast - Velcro kinnitusega

   BDSM silmamask ehtsast nahast - Velcro kinnitusega

   Meie ehtsast nahast silmamask pakub tänu oma absoluutsele läbipaistmatusele ideaalsed tingimused pidurdamatuks seksiks põnevas pimeduses. See silmamask on hädavajalik BDSM põhiline, mis muudab iga bondage seansi veelgi intensiivsemaks ja sensuaalsemaks. See aitab teil end täielikult vabaks lasta, oma fantaasiad vabaks lasta ja takistusteta kogemust nautida.

   Kirjutage oma ülevaade

   Ka teised kliendid ostsid:

   17 muud samasse kategooriasse kuuluvad esemed: