Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Penise varrukad ja peenise katted

Uudiskiri

Penise varrukas Black Mamba

Avastage Musta Mamba saladus! "Black Mamba Penis Sleeve" tagab teile seksuaalse kogemuse, mida teie ja teie partner ei unusta kunagi. Selle uuendusliku peenisehülsiga ei taga te mitte ainult muljetavaldavat, kõvemat ja kauem kestvat erektsiooni, vaid suurendate ka mõlema partneri naudingut tohutult.

Rohkem infot

9431/00

saadaval

  Rohkem infot

  Avastage Musta Mamba saladus! "Black Mamba Penis Sleeve" tagab teile seksuaalse kogemuse, mida teie ja teie partner ei unusta kunagi. Selle uuendusliku peenisehülsiga ei saa te mitte ainult muljetavaldavat, kõvemat ja kauem kestvat erektsiooni, vaid suurendate ka mõlema partneri naudingut tohutult.

  Vabastage temas peituv metsaline: esitlege oma peenist muljetavaldavamalt kui kunagi varem!

  Olete tüdinenud igavast seksist ja soovite proovida midagi uut magamistoas? Siis on "Black Mamba Penis Sleeve" just see, mis sulle sobib. Selle peenisehülsiga ei suurenda mitte ainult oma peenise suurust, vaid tagad ka intensiivsema ja sügavama naudingu sulle ja su partnerile.

  Rohkem mahtu, rohkem naudingut seksi ajal: proovi Black Mamba nüüd!

  Seda on väga lihtne kasutada: lihtsalt tõmba "Black Mamba Penis Sleeve" üle peenise ja naudi kohe lisamahtu ja muljetavaldavat pikkust. Integreeritud veniv rõngas pakub ruumi munanditele, tagab täiusliku istuvuse ning aitab tohutult suurendada vastupidavust ja seksuaalset võimsust.

  Miks mehed ja naised armastavad Black Mamba't!

  "Black Mamba Cock Sheath" tüüpi peenise varruka tegelik eelis? Peenishülss mitte ainult ei tee teid seksimise ajal enesekindlamaks, vaid muudab ka tavalise seksi ekstaatiliseks ja intensiivseks kogemuseks. Tunne sügavamalt, kõvemini ja kauem tungida muudab teie seksuaalelu revolutsiooniliselt.

  Kujutage ette: "Black Mamba Penis Sleeve" abil muutub iga teie partneri puudutus ja tungimine täiesti uueks ja intensiivsemaks kogemuseks. Ja mõõtmetega ca 16,5 cm pikk ja ümbermõõt ca 14,6 cm kõige laiemas kohas, jätad kindlasti unustamatu mulje.

  Rohkem üksikasju:

  • Penis Sleeve Black Mamba
  • Lähtudes moto "mida suurem, seda parem", oleme välja töötanud selle musta peenise muhvi, mille saate lihtsalt üle peenise ja munandite tõmmata.
  • "Black Mamba Penis Sleeve" abil saate oma partnerit hellitada tõeliselt ekstreemse peenise suurusega. Teie partner hakkab ekstaasist virisema ja karjuma...
  • Materjal: nahasõbralik TPE
  • Lisab hõlpsasti lisapikkust ja paksust teie peenisele.
  • "Black Mamba Penis Sleeve" on muljetavaldava pikkusega ca 16,5 cm, ümbermõõduga ca 14,6 cm kõige laiemas kohas ja siseläbimõõduga ca 38 mm.
  • Miks siis kasutada peenisehülssi? See ei anna teile mitte ainult rohkem enesekindlust voodis, vaid muudab ka kõige igapäevasema seksi ekstaatiliseks seikluseks. "Black Mamba Cock Sheath" abil muutub iga tungimine ja tõuge seksi ajal intensiivsemaks ja sügavamaks.
  • Avastage MEOga naudingute ja intensiivsuse maailm! Peenise varruka, peenise tuppide ja peeniseümbriste juhtiva kauplusena pakume laia valikut tooteid, mis viivad teie seksuaalse naudingu uuele tasemele. Meie ulatuslik kollektsioon sisaldab erinevaid peenise varrukaid igale maitsele ja vajadusele. Alates realistlikust disainist kuni väljamõeldud tekstuurideni leiate kindlasti täiusliku peenisehülsi, mis vastab teie vajadustele ja eelistustele. Kas soovite visuaalselt muuta oma peenise suurust ja ümbermõõtu, otsite lisastiimulatsiooni endale ja oma partnerile või soovite lihtsalt lisada magamistuppa põnevat vaheldust, meie peeniseümbrised pakuvad teile maailma võimalusi. Meie kvaliteetsete peenise kattekatetega, mis on valmistatud nahasõbralikest materjalidest, nagu silikoon või TPE, saate rikastada oma seksuaalkogemust. Iga peenise ümbris on hoolikalt kujundatud, et pakkuda teile maksimaalset mugavust ja realistlikku kogemust. Tellige mugavalt meie veebipoes ja kasutage meie diskreetset ja kiiret kohaletoimetamist. Meie klienditeenindus vastab hea meelega teie küsimustele ja annab teile pädevat ja empaatilist nõu. Kogege piiramatuid võimalusi MEO peenise varrukate abil juba täna ja avastage seksuaalse ekstaasi uus tase. Sirvige meie ulatuslikku valikut ja leidke ideaalne peenise ümbris, et oma kõige intiimsemad fantaasiad teoks teha. Kogege puhast naudingut ja intensiivsust koos MEOga - teie peenise varruka, peenise mantlite ja peenise rõngaste veebipoega!
  • MEO pood on saadaval järgmistes keeltes: Bulgaaria, hiina, tšehhi , taani, hollandi, inglise, eesti, soome, prantsuse, saksa, kreeka, ungari, itaalia, jaapani, läti, leedu, norra, poola, portugali, rumeenia, vene, slovaki, sloveeni, hispaania, rootsi ja türgi. Selleks, et külastada kauplust vastavas keeles, klõpsake palun keelel.

  SEE VÕIB TEID KA HUVITADA ....

  KLIENTIDE HINNANGUD

  Hindamine 

  Fantastico

  Aiutatemi a dire fantastico. Dopo un paio di minuti di difficoltà nel sistemarlo la prima volta e nel capire come far entrare entrambi i membri contemporaneamente, ce ne siamo innamorati: io sensazioni super amplificate e senso di pienezza incredibile, lui erezione mantenuta più a lungo e maggiore stimolazione.
  Non riusciamo a trovargli un difetto

  • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Con Black Cock potrete migliora le vostre prestazioni grazie ad

  Questo estensore del pene realistico è sicuro di soddisfare sia voi che il vostro partner, fornendo un aumento delle dimensioni nonchè riuscire a prolungare l'erezione! Indossarlo è semplicissimo, basta inserire il vostro pene nel confortevole albero cavo e far scivolare i testicoli attraverso l'anello elastico. Le sue misure XL aumentano il piacere all'esterno, assieme alle protuberanze che si riflettono anche all'interno della guaina per fornire un piacere ulteriore a chi la indossa.

  • 2 2-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Perfect size

  My wife needs to be abused once and a while. Warm her up with the magic wand and watch her squirt with this extension. Feels great for me too, never have any trouble getting off.

  • 2 2-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Love my new fat black cock

  I just wish it was real sometimes... Lol. My friend puts this on whenever we want to get freak on. It fits perfectly w/just enough room in girth & length. It helps him to on holding onto his orgasim....so he'll last longer. Then the build up is intense for him...its like 3 orgasims in one. Great addition to our collection!

  • 3 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  excellent fit for him and lots of enjoyment for me

  O M G ........... yes .........excellent fit for him and lots of enjoyment for me !

  • 3 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Almost perfect

  Almost perfect fit easy to use and plenty of girth.

  • 3 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Sehr schönes Teil

  Sehr schönes Teil. Das gute Stück ist schön geformt und hat eine schöne Größe.

  • 3 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Der Black Cock ist super

  Habe ihn vorgestern bekommen und gleich ausprobiert. Es hat super in meinen Po gepaßt und meinem Mann hat es Spaß gemacht es mir zu besorgen.
  Ich kann nur sagen: Der Black Cock ist super

  • 2 2-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Ein echt geiles Teil

  Der Black Cock hat eine optimale Größe, sollte aber von Anfängern etwas vorsichtiger verwendet werden. Jedenfalls sollte man das Gleitgel bei der Bestellung nicht vergessen. Die Form ist super und gibt ein richtig gutes Gefühl. Wünsche jedem so viel Spaß wie uns mit ihm.

  • 4 4-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  We really enjoy playing with this toy.

  We (m/f couple) love this toy when I can get it on. I never considered my ball that large, but the ring that goes around them is so small for me that it is really tight for me to even get one of them in the hole. I wish this had an adjustable strap or something like that. Otherwise, we really enjoy playing with this toy.

  • 3 3-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  I love using it on him

  We love our black mamba sleeve. He loves the extra length and girth and I love using it on him, stretching him open and hitting deeper. It has become a consistent part of our use and enjoyment during sex.

  • 6 6-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.

  Kirjutage oma ülevaade

  Penise varrukas Black Mamba

  Penise varrukas Black Mamba

  Avastage Musta Mamba saladus! "Black Mamba Penis Sleeve" tagab teile seksuaalse kogemuse, mida teie ja teie partner ei unusta kunagi. Selle uuendusliku peenisehülsiga ei taga te mitte ainult muljetavaldavat, kõvemat ja kauem kestvat erektsiooni, vaid suurendate ka mõlema partneri naudingut tohutult.

  Kirjutage oma ülevaade

  Kliendid, kes ostsid selle toote, ostsid ka ...

  14 muud samasse kategooriasse kuuluvad esemed: