Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Suu kinnitus

Uudiskiri

Gag BDSM - San Francisco kollektsioon

San Francisco kollektsiooni kurgis on ühendatud kvaliteetne nahk, anatoomiline sobivus ja hoolikas töötlus, et luua BDSM aksessuaar, mis vastab kõrgeimatele disaini ja mugavuse standarditele.

Rohkem infot

8680/00

$65.84


-$10.99

$54.85

pluss saatmiskulud

saadaval

  Rohkem infot  San Francisco kollektsioonist pärit kurgis on ühendatud kvaliteetne nahk, anatoomiline sobivus ja hoolikas töö, et luua BDSM aksessuaar, mis vastab kõrgeimatele disaini ja mugavuse standarditele.Eelised:

  • Kvaliteetne materjal: See parimast nahast valmistatud suukorv pakub nii vastupidavust kui ka mugavat tunnetust. Anatoomiline kuju kohandub ideaalselt näo kontuuridega ning tagab turvalise ja mugava istuvuse.
  • Sisemine kurg: Varustatud veidi pikema sisemise kurgiga (suurus umbes 60 x 30 mm), pakub see suumask intensiivset kurgu, mis intensiivistab elamust.
  • Turvaline Velcro-kinnitus: Kurgi sulgemine toimub turvalise Velcro-kinnitusega, mis on spetsiaalselt välja töötatud passiivse partneri mugavuse tagamiseks. Velcro-kinnitus hoiab ära tavapärase klambri surve tagaküljele, eriti selili lamades, mis muudab bondage-kogemuse mugavamaks.
  • Mitmekülgne: Lai D-rõngas suumaski esiosas võimaldab kinnitada rihma, keti või bondage-köie, muutes selle kurgi väga mitmekülgseks.


  San Francisco kollektsiooni kuuluv BDSM-kork on välja töötatud, et maksimeerida bondage-kogemust tänu kõrgekvaliteedilisele mugavusele ja atraktiivsele disainile. Parim nahk ja anatoomiline kuju tagavad, et kurg ei näe mitte ainult hea välja, vaid seda on ka mugav kanda.

  Veidi pikem sisemine suukorv suurendab efekti ja tagab võrratu suukorvi tunde. Velcro-kinnitus on spetsiaalselt välja töötatud passiivse partneri mugavuse tagamiseks. Erinevalt tavapärastest metallist lukkukinnititest ei suru Velcro-kinnitus ebamugavasti tagaküljele, eriti kui väljakutsumata partner lamab selili.

  See muudab suukorvi ideaalseks pikemateks BDSM-sessioonideks ja suurendab oluliselt suukorvi kandmise naudingut. Lai D-rõngas suumaski esiosas pakub laia kasutusvõimalust.

  Kas koos rihma, keti või köiega, see suukorv võimaldab erinevaid bondage stsenaariume ja pakub domineerivale partnerile täielikku kontrolli. San Francisco kollektsiooni suukorv on kvaliteetne ja funktsionaalne BDSM aksessuaar, mis viib bondage kogemuse uuele tasemele.

  Kvaliteetse töötluse, suurepärase disaini ja mitmekülgsete kasutusvõimalustega on see kurgi iga BDSM-kollektsiooni väärtus.Lisateave:

  • San Francisco kollektsioon: BDSM kurgid - San Francisco kollektsioon
  • Materjal: Ehtne kõrgekvaliteediline nahk
  • Suurus: umbes 60 x 30 mm
  • Kinnitus: turvaline velcro-kinnitus
  • D-rõngas: Lai D-rõngas ees mitmekülgseks kasutamiseks.
  • Disain: Anatoomiline kuju tagab täiusliku istuvuse ja kõrge kandmismugavuse
  • MEO eksperditeadmised kinnitusriiete ja muude BDSM aksessuaaride valmistamisel: MEO on liider kinnitusriiete ja muude BDSM aksessuaaride valmistamisel ning on klientide poolt kogu maailmas kõrgelt hinnatud. Kaubamärki iseloomustab aastatepikkune kogemus ja sügav arusaamine BDSM-kogukonna vajadustest ja soovidest. Kasutades kvaliteetseid materjale ja traditsioonilist käsitööd, tagab MEO mitte ainult vastupidavad, vaid ka eriti mugavad ja funktsionaalsed tooted. Iga üksiku toote, olgu see siis kurgi, silmamask või muu BDSM aksessuaar, hoolikas käsitöö peegeldab MEO pühendumust kõrgeimale kvaliteedile ja tähelepanelikkusele. See täiuslikkuse poole püüdlemine on teinud MEO-st usaldusväärse nime BDSM-i entusiastide seas, kes usaldavad selle toodete usaldusväärsust ja uuenduslikkust. Pidevalt arendades ja kohandades oma tooteid kaasaegsetele vajadustele, hoiab MEO alati sõrme pulsil. Kliendid hindavad MEO toodete ergonoomilist disaini ja mitmekülgseid kasutusvõimalusi. See kombinatsioon traditsioonidest, innovatsioonist ja kliendikesksusest teeb MEO-st BDSM-tarvikute maailmas asendamatu tarnija.

  See võib teid samuti huvitada:

  KLIENTIDE HINNANGUD

  Hindamine 

  Tres bon etat. Bonne qualite. Je suis tres satisfait.

  Super. Comme convenu. Content de cet achat. Je le recommande vraiment a n'importe qui.

  • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  sooooo comfortable

  i LOVED it,it left me absolutely speechless,hehehe.and sooooo comfortable,i even through my other ball gag away,you know just the hard pingpong like ball on a string.a truely great product and a truly great price.im DEFINATELY buying some more items from MEO

  • 2 2-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  maul voll

  geiler knebel. am anfang etwas ungewohnt aber für die zwecke bestens geeignet. den würgereiz muss man zu unterdrücken lernen. aber er ist mehr als effektiv. kann ich nur empfehlen.

  • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Besonderes Gefühl

  Die Länge bzw. Größe des Knebels ist echt extrem. Aber nach mehrfachem ausprobieren kein Problem mehr und es entsteht ein besonderes Gefühl!

  • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  5 stars

  I was expecting a leather-wrapped ball or hard object on the business end of this gag, but instead it's a squishy sponge that fills the mouth. Interesting to play with.

  • 2 2-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Die Länge ist an der Grenze zum Würgereiz : geil

  Der Knebel unterhalb der Maske ist weich und man kan gat auf ihm rumkauen; nicht aus Hartplastik wie ich befürchtet hatte. Das ist schon mal geil. Die Länge ist an der Grenze zum Würgereiz, mein Sub ist allerdings gut trainiert ;-) Leder, Nähte, Schnallen, etc. sind top. Gut finde ich, dass ich vorne eine Leine anbringen kann.....

  • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
  Hindamine 

  Gerne wieder

  Hatte den SF Knebel nur bestellt weil meine Sub überhaupt keine Ballknebel mochte. Am Anfang hatte Sie mit der Länge des Knebels Probleme. Beim 2. Mal hatte sie sich daran gewöhnt und fand es richtig geil.

   Hindamine 

   I don't think there is better and it works great

   i have been wanting a real Gag for many years. This is an awesome GAG, it almost stops air 100% and it is comfortable, i sleep in mine generally for 2-3 hours so i can endure it when it is used for real. i've only had it a little while, a few weeks, but it rocks if you want a GAG. I don't think there is better and it works great. i would buy another in an instant, ZERO regrets.

   • 2 2-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.
   Hindamine 

   Great product

   Great Product; I put my boy in this and don't hear a word from his mouth.

    Hindamine 

    Leather Wedge Gag with Velcro Back

    A two inch wide curved strap holds this medium sized soft, but solid, Rubber wedge gag in place. This comfortable gag fills the mouth solidly without choking. The simple smooth front give this mouth gag a very a sexy look.

    The curved strap make this gag piece contour to the head and neck for comfort.. The Velcro used to secure the back of this gag is an Industrial grade and won't slip apart.

    The velcro allows some adjustability, allowing you to pull the gag as tight or as loose as you wish, as well as allows for more comfort when laying down... since there isn't a buckle behind your neck.

    • 1 1-st kliendist leidis selle arvustuse kasulikuks.

    Kirjutage oma ülevaade

    Gag BDSM - San Francisco kollektsioon

    Gag BDSM - San Francisco kollektsioon

    San Francisco kollektsiooni kurgis on ühendatud kvaliteetne nahk, anatoomiline sobivus ja hoolikas töötlus, et luua BDSM aksessuaar, mis vastab kõrgeimatele disaini ja mugavuse standarditele.

    Kirjutage oma ülevaade

    Ka teised kliendid ostsid:

    30 muud samasse kategooriasse kuuluvad esemed: