Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Kategooriad

Uudiskiri

Teave tarnimise kohta

 

Millal tarne saab toimuda, sõltub kõnealusest kaubast. Kui kauba detailide vaates ei kuvata tarneteavet, siis toimetame kauba kohale paar päeva pärast tellimuse kättesaamist. Täpne tarneaeg sõltub täiendavatest teguritest, näiteks kauba kättesaadavusest.

Põhimõtteliselt on teil erinevaid võimalusi tarnekuupäeva mõjutamiseks:


Kiirsaadetised:

 

Kiirsaadetise puhul saate oma paki kätte juba järgmisel päeval.


Soovitud kuupäevaga kohaletoimetamine:

 

Kui teil ei ole nii kiire, kuid soovite, et teie kaup toimetataks kohale soovitud kuupäeval, saame teile ka seda pakkuda.

 

Meie abikeskusest leiate teavet ka järgmistel teemadel: Saatmiskulud, eksport, diskreetsus ja kahjuraportid.

 

 

Teave tarneaja kohta

 

Meie artiklid on tavaliselt koheselt saadaval. Võimalikud tarneajad on siiski erinevad. Sõltuvalt valitud artiklist võib tarneaeg olla 3-5 päeva, harvadel erandjuhtudel kuni 8-10 nädalat.

Palun võtke arvesse ka teavet kiirkullerteenuse või soovitud kuupäeval tarnimise kohta.

 

 

Ekspressteenus

 

Täna tellitud, toimetatakse kohale nii kiiresti kui võimalik

 

Ekspresskulleriga saate oma paki kätte kõige varem järgmisel päeval.


Lihtsalt valige teenus tellimise käigus. Te maksate ainult ühe lisatasu tellimuse kohta. Lisatasu sõltub saadetise kaalust ja sihtkohast. Lisaks kehtivad tavapärased saatmiskulud.

 


 

 

Kohaletoimetamise kulud

 

MEO soovib, et te teeksite oma ostud rahulikult ja saaksite tellitud kauba kiiresti, odavalt ja turvaliselt kätte. Seepärast oleme teinud meie saatmistingimused teie jaoks võimalikult lihtsaks ja läbipaistvaks:

 

Kasutajanime ja parooliga sisse logides või pärast esmakordset registreerimist näete oma ostukorvis jooksvaid saatmiskulusid. Nii teate enne ostu sooritamist, kas ja kui suured on saatmiskulud.

 

Kohaletoimetamine väljaspool Saksamaad

 

Me tarnime kogu maailma - kõikidesse riikidesse

 

Standardne tarneaeg (UPSi või UPS Expressiga) on umbes 2-3 päeva Euroopa Liidus ja umbes 5 päeva kõikides teistes riikides. Täpne tarneaeg sõltub täiendavatest teguritest, nagu näiteks kauba kättesaadavus.

Diskreetsus - ilma probleemideta tolli kaudu

Euroopa Liidus on tooted ja teenused käibemaksuga maksustatud. MEO peab kehtivate seaduste tõttu nõudma Saksamaa käibemaksu saadetistelt kõikidesse Euroopa Liidu riikidesse. Käibemaksusumma kõigi Euroopa Liidus asuvale tarneaadressile saadetavate tellimuste puhul on märgitud teie tellimuse viimasel leheküljel, tellimuse kinnituse e-kirjas ja tarne juurde lisatud arvel. B2C-veebisaidil näidatud eurohinnad ELis elavatele klientidele sisaldavad käibemaksu.

 

Väljaspool ELi asuvatest riikidest pärit tellimuste puhul kasutame erinevaid, eraldi hinnakirju (näiteks hinnakiri Šveits). Käibemaksu siin ei näidata.

 

Pange tähele, et väljastpoolt Euroopa Liitu saadetavate tellimuste suhtes võivad kehtida riigispetsiifilised maksud ja tollimaksud.

 

Väljaspool ELi asuvatesse riikidesse saadetavate kirjade ja pakkide tollivormidel on loetletud saadetises sisalduvate kaupade väärtus tooteliikide kaupa. Toll võib avada kirjad ja pakid kontrollimiseks, meil ei ole selle üle mingit kontrolli. Tellimuse saatmisel väljapoole ELi võetakse tavaliselt tolli- või impordimaksud, kui pakk jõuab teie riiki. Tollivormistuse tasud on teie enda kanda; meil puudub kontroll nende tasude üle ja me ei saa nende suurust ennustada. Tollieeskirjad on riigiti väga erinevad. Kui soovite selle kohta lisateavet, on kõige parem võtta ühendust oma kohaliku tolliasutusega. Pange tähele, et importijana peate järgima vastava riigi eeskirju.

 

MEO soovitab UPSi kui veoteenuse pakkujat diskreetseks, kiireks ja turvaliseks saatmiseks.

 

Diskreetsus

 

Diskreetsus on MEO jaoks väga oluline. Meil on aastaid olnud kogemusi kõrgete isikute, avaliku elu tegelaste, poliitikute ja VIPide tarnetega.

 

Pakettide kättetoimetamine:

 

Kõik MEO pakid toimetatakse kohale posti või UPSiga, neutraalselt pakitud ja diskreetselt pakitud koos saatja teabega. Keegi ei saa teada, mis on pakis. Meie pakid on tugevalt ja kindlalt pakitud ning meie pakid ei sisalda reklaami. Teie privaatsus on meile südamelähedane!

 

Loomulikult toimetame ka teie soovitud aadressidele (näiteks pakiautomaati, kontorisse või sõbrale).

 

Teie isikuandmed:

 

Teie isikuandmed on MEOga turvaliselt kaitstud! Andmekaitse ja turvalisus on meie jaoks väga olulised. Tänu meie töötajate andmekaitsealasele pädevusele ja kõigi tehniliste turvapõhimõtete pidevale optimeerimisele parandab MEO pidevalt ka teie andmete turvalisust. Lisateavet leiate meie andmekaitse lehekülgedelt. Iga MEO töötaja on lepinguliselt kohustatud järgima meie andmekaitsesuuniseid.

 

Krediitkaardi väljavõte:

 

Teie krediitkaardi väljavõttele ei ilmu teavet teie ostetud toodete kohta.

 

Reklaam:

 

Te ei saa meilt mingit reklaami ei e-posti ega kirja teel - välja arvatud juhul, kui te olete seda oma profiilis (Minu andmed - Minu MEO) sõnaselgelt tellinud.

 

Soovitud tarnekuupäev

 

Me toimetame kõik artiklid teile soovitud päeval. Kohaletoimetamine toimub sõltuvalt artiklist 3. või 5. tööpäeval pärast teie telefoni- või veebitellimuse kättesaamist.

Tellimuse vormistamise käigus valige soovitud kuupäeval toimetus ja öelge meile oma soovitud kuupäev.

Posti või UPSiga saadetavate esemete puhul saate valida soovitud tarnekuupäeva esmaspäevast reedeni. Kahjuks ei saa me mõjutada hommikuse või pärastlõunase tarne puhul.

 

Kahjustatud saadetised

 

Pakime teie tellimuse võimalikult turvaliselt. Kasutame saatmiseks turvalisi ja sertifitseeritud pappkaste. Kui siiski peaks tekkima kahjustusi, siis keelduge vastuvõtmisest, kui kahjustused on kohe nähtavad, ja laske saadetis saatjale tagastada. Palun teavitage meid kahjustatud saadetistest.

MEO Vertriebs GmbH

Lise-Meitner-Str. 9
D-45699 Herten

E-post: [email protected]
Faks: +49 (0) 2366 500510