Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

BUBBLE Butt Plugs

Uudiskiri

BUBBLE Butt Plugs 

Ekstreemsed vormid, ideaalselt kooskõlastatud suurused algajatele, edasijõudnutele ja professionaalidele, samuti stimuleerivad nupud pinnal. Ja imeline materjal, mis on piisavalt stabiilne ja samal ajal paindlik, et saaksid oma Bubble Sextoy'd tunda täpselt õigetes kohtades, sügaval enda sees!

Näita 1 - 8 8 objektist 1 - 8
Näita 1 - 8 8 objektist 1 - 8

Mis on Bubble Sextoys'i juures nii erilist?

 

Anaalne ekstaas on garanteeritud: See sõltub sinust: Pop your Ass - Ride your Ass - Smother your Ass! Ekstreemsed vormid, ideaalselt kooskõlastatud suurused algajatele, edasijõudnutele ja professionaalidele ning stimuleerivad nupud. Lisaks veenev materjal, mis on piisavalt stabiilne ja samal ajal paindlik, et saaksid oma Bubble Sextoy'd tunda täpselt õigetes kohtades, sügaval enda sees! Meie Bubble Sextoy täidab teid täielikult anaalselt ja tagab teile intensiivse rahulolu. Mitte ainult selle seksimänguasja kuju ei veena sind, vaid eriti selle pind paljude stimuleerivate pallikestega! Alates algaja "Buttboy" suurusest kuni "Butt Hungry" suuruseni, leiad MEOst laia valiku tagumispistikuid ja dildosid sarjast Bubble Toys . Muide, kogu MEO ® mulli seksimänguasjade tootesari on toodetud ELis rangete suuniste alusel ja koosneb sertifitseeritud kehakõlblikest materjalidest. Meie lubadus: Te olete 100% vaimustuses.

 

Kuidas ma kasutan Bubble Sextoys'i?

 

Kasutate oma Bubble Sextoy't lihtsalt intuitiivselt! Sisestage see anaalselt ja nautige seda, samal ajal kui väljendunud pallikesed masseerivad pärast esimesi sentimeetreid kõiki teie naudingunärve. Bubble Sextoy hoiab üsna hästi siledatel pindadel, näiteks plaatidel, ja võimaldab teil käedeta sõita. Hea libisemise tagamiseks soovitame kasutada silikoonipõhist libestit, nagu FuckSlut või meie hübriidgeel ManCunt. Väike Extremeo sprei lõdvestab sinu pärakut ja hõlbustab mulli seksimänguasja sisestamist.

 

Millist libestusainet peaksin ma Bubble Sextoys'i jaoks kasutama?

 

Kui plaanite kasutada Bubble Sextoys-seeriabutt plug või dildot, soovitame meie anaalseksilubi FuckSlut. See on väga eriline silikoonipõhine määrdeaine ja see ei tunne end nagu ükski teine määrdeaine. FuckSlut muudab Bubble Sextoys'i kasutamise valutuks, kuid hingematvaks naudinguks. Kõige parem on kanda Bubble Sextoy'le piisavalt määrdeainet ja sisestada natuke meie "Lube Shooter'iga" (kliki siia ) oma pärakusse. Soovitame kasutada ka meie Extremeo Spray't. See sprei on ideaalne valik nii anaalseksi algajale kui ka suurte dildode kogenud fännile. Extremeo eriefekt soodustab kerget tungimist ja viib seega lõdvestunud ja kirgliku naudinguni. Sprei toimib ilma tundlikkuse kaotamiseta, vähendab sulgurlihase valulikku tundlikkust ja aitab teil meie Bubble Sextoys'iga ohjeldamatult lõbutseda.

 

Olulised näpunäited Bubble Sextoys'i kasutamiseks ja puhastamiseks!

 

See nupukas anaalseksimänguasju sarjast Bubble Toys on valmistatud kvaliteetsest, ftalaadivabast PVC-st. Materjal on imeliselt paindlik ja libe. Lisaks on meie kasutatav materjal väga stabiilne, nii et teie Bubble Sextoys toode kestab kaua. Enne meie Bubble Sextoys sarja kuuluva dildo või butt plug kasutamist tuleb seksimänguasja põhjalikult puhastada. Tavaliselt piisab soojast veest ja mahedast seebist. Põhjalikuks puhastamiseks võite kasutada meie pihustit VERYCLEAN. Meie mulli seksimänguasjadel on mittepoorset pinda, nii et bakterid ja mustuseosakesed ei saa liiga tugevasti kinni jääda. Loomulikult on puhastamine pärast kasutamist eriti oluline. Enne Bubble Sextoy kasutamist võite ka ise kasutada anaaldushti, et puhastada oma soolestik. Meie poe kategoorias "Anaalidüüsid" leiate suure valiku.

 

Hea teada:

 

  • Anaalseksimänguasju mulli nupuga
  • Bubble seksimänguasjad on valmistatud kvaliteetsest PVC-st, mis ei sisalda ftalaate.
  • Bubble sextoys vastavad rangetele ELi nõuetele EN71-3 ja EN71-11!
  • Hooldusjuhised: Peske enne ja pärast iga kasutamist ning puhastage hügieeniliselt VERYCLEAN Pihustiga hügieeniliselt puhtaks.
  • Oluline: Palun hoidke Bubble Sextoys eraldi ja mitte koos teiste silikoonist seksimänguasjadega.
  • Bubble Sextoys sobivadolenevalt oma suurusest niianaalprofessionaalidele kui ka algajatele
  • Tänu materjalile kohandub see Bubble Toy sarja kuuluv seksimänguasju sinu sisemise anatoomiaga, täidab sind ja masseerib oma paksude pallikestega sügaval sinu sees kohti, mille olemasolust sa isegi ei teadnud.
  • Libesti: Mulli seksimänguasja sisestamiseks soovitame meie silikoonipõhist libestusainet FuckSlut või meie hübriidgeeli ManCunt. Meie Extremeo sprei ja meie libestusgeel AnalPush hõlbustavad vajadusel valutut sisestamist.
  • Suur valik aadressil Bubble Toys: Meie butt plug ja Dildo poest leiad kõik mudelid Bubble Sextoy sarjast erinevates disainides, kujudes, värvides ja pikkustes, nagu Bubble Sextoy PokPok mustas ekstra suures, Bubble Toys PokPok mustas Medium, Bubble Toys PokPok mustas Small, Bubble Toys BooBoo mustas suures, Bubble Toys Pimpy mustas suures, Bubble Toys Pimpy mustas keskmises, Bubble Toys Mousse mustas ekstra suures, Bubble Toys Mousse mustas keskmises, Bubble Toys Mousse mustas väikeses, samuti paljud teised dildod ja pepupistikud.