Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Bondage

Uudiskiri

Bondage 

MEO's Bondage Shop on veebipood, mis on alates 1997. aastast spetsialiseerunud erinevatele BDSM-toodetele, mis on suunatud inimestele, kes on huvitatud bondage'ist ja muudest BDSMi variatsioonidest. Meie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu bondage-vahendid, kinnipidamisvahendid, piitsad, floggerfetiširõivad, seksimänguasjad ja aksessuaarid ...

MEO's Bondage Shop on veebipood, mis on alates 1997. aastast spetsialiseerunud erinevatele BDSM-toodetele, mis on suunatud inimestele, kes on huvitatud bondage'ist ja muudest BDSMi variatsioonidest. Meie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu bondage-vahendid, kinnipidamisvahendid, piitsad, floggerfetiširõivad, seksimänguasjad ja aksessuaarid kõikidele kogemustasemetele.

Rohkem

Alamkategooriad

 • MEO: Sinu kvaliteetse nahast ja neopreenist käeraudade kauplus! Kas otsite oma BDSM-sessioonideks täiuslikke käeraudu? Siis on MEO teie jaoks õige koht! Me oleme teie usaldusväärne bondage-pood kvaliteetsete nahast, neopreenist või terasest valmistatud käeraudade jaoks.

 • Naudi täielikku kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades täiuslikult käsitsi valmistatud nahast, neopreenist või terasest pahkluu käeraudu. Meie pahkluu käeraudad on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad pahkluu käeraudad võivad olla tõhus viis nautida põnevaid ja intiimseid BDSM-kogemusi. Need võivad aidata partneritel uurida oma soove ja piire ning luua sügavamat sidet läbi ühiste kogemuste usalduse ja haavatavuse.

 • BDSM-kaelarihm sümboliseerib BDSM-suhtes absoluutset allumist. Meil on mitmeid nahast, neopreenist ja terasest valmistatud BDSM-kaelarihmasid. Lõõgastuge ja nautige kontrolli kaotamist bondage'is, kasutades nahast, neopreenist või terasest valmistatud BDSM-kaelarihma, mis sobib ideaalselt. Meie BDSM-kaelused on mugavad, vastupidavad ja kauakestvad. Lukustatavad BDSM-kaelarihmad võivad olla suurepärane võimalus muuta põnevad ja intiimsed BDSM-kogemused veelgi intensiivsemaks.

 • BDSM-rihmad on bondage'i ja bondage'i kunsti oluline osa. Neid kasutatakse partneri sidumiseks ja kontrollimiseks ning mitmesuguste sensuaalsete kogemuste pakkumiseks.

 • Riputussidumine võib tekitada teie vahel suuremat intiimsust, sest see nõuab palju usaldust, et olla seotud ja loobuda kontrollist oma keha üle. Kuid kui olete täielikult seotud, vabaneb põnev adrenaliini ja endorfiini kokteil. Ja muidugi ei ole fenomenaalne orgasm rippköitmise ajal midagi, mille üle ei saa nuhelda. Siit MEO-st leiad kõik tooted, mida vajate riputamiseks.

 • Reguleeritav sirutusraud on äärmiselt praktiline abivahend, mis takistab alluvatel partneritel oma jalgu sulgemast või käsi kokku surumast. Niimoodi seotud partner on täiesti teie armu all ja pärak või tupp, peenis ja munandid või nibud on optimaalselt ja ilma vastupanuta kättesaadavad. MEO-st leiate laias valikus laialivalgustusraudu...

 • MEO's BDSM Online Shop on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kõrgekvaliteediliste piirangute poode. Valmistame erinevaid nahast, neopreenist ja muudest uuenduslikest materjalidest käeraudu, pahklusi, kääre, rakmeid, silmaklappe ja maske, samuti unikaalseid ohjeldusi ja bondage'i tarvikuid, mida te kuskilt mujalt ei leia.

 • Kui otsite eksklusiivset nahast bondage-vööd, olete jõudnud õigesse kohta! Igaüks, kes sukeldub BDSM-i ja bondage'i põnevasse maailma, mõistab kiiresti, kui asendamatud need BDSM-vööd on. Bondage-vööd on BDSM-i praktikate oluline osa ja eelistused on sama mitmekesised kui rakendused ise.

 • Sidumisseanss ei saa olla täielik ilma selle multifunktsionaalse lindita. Meie bondage teipi saab kasutada näiteks keelu või sidumiseks. Kasutage oma kujutlusvõimet, et avastada lõputuid võimalusi! MEO bondage teip on mittekleepuv, seega saate seda kasutada BDSM-i jaoks üle kogu keha, kartmata, et teibi eemaldamisel rebite oma juukseid välja.

 • Laske meil teid kinni siduda. Sidumisköis mitmes värvitoonis ja kvaliteedis.

 • Sukeldu meelte maailma ja avasta meie erakordne köite kollektsioon - tõeline pidu silmadele ja meeltele. Selles MEO poe kategoorias ei leia te tavalisi köite, sest iga köis on hoolikalt valmistatud Itaalia meistriteos, mis on oskuslikult mähitud parimatesse Itaalia vasikanahkadesse. See nahk on tuntud oma erakordse pehmuse ja vastupidavuse poolest ning pakub sensuaalset elamust, mis on võrratu.

 • Rikastage oma bondage seanssi nende imeliste BDSM aksessuaaridega, mis kastavad teid traditsioonilise Jaapani Shibari bondage'i võlusse väga eriliselt. Siit MEO-st leiad laia valiku tooteid, mida on vaja Shibari bondage'i jaoks. Meie veebipõhise bondage-poe teistest kategooriatest leiate ka bondage-köied, nahast käe- ja jalarihmad ning muud bondage-tarvikud.

 • Tellige originaalsed politsei käeraudad ja terasest käeraudad internetis ja diskreetselt! Valmistatud Saksamaal, Clejuso ja teiste kaubamärkide poolt. Suur valik madalate hindadega.

 • MEO on bondage- ja BDSM-spetsialist. Clejuso ja teiste kaubamärkide jalarihmad suures valikus.

 • Intensiivse kogemuse saamiseks: täispuhutavad turvasüsteemid , vaakumvoodi, täispuhutavad maskid.

 • Praktilised sidumistarvikud, mis aitavad sidumisel.

 • Avastage enesebondage'i maailm MEO-s, mis on teie ülim enesebondage'i pood, mida iseloomustab suur valik ja suurepärane kvaliteet. Sukelduge MEO enesebondage'i poe ulatuslikusse valikusse, kust leiate kõike, mida teie süda soovib, alates klassikalistest kinnipidajatest kuni uuenduslike enesebondage'i seadeteni.

 • MEOBOND - elektrooniline ajalukk enese sidumise ja BDSM-i armastajatele!

  MEOBONDiga on sul olemas parim vahend enese sidumise seansi või BDSM-mängude jaoks ilma partnerita. Meie elektrooniline ajalukk võimaldab teil oma seanssi ise planeerida ja kontrollida, et saaksite täielikult alistuda.

 • Bondage Bearz Teddy Bears - BDSM inspireeritud pluusi mänguasjad

 • MEO Online BDSM ja haiglaseksi pood on alates 1997. aastast olnud üks maailma juhtivaid kvaliteetseid psühhiaatrilisi kinnipidamisvahendeid ja haiglamansette pakkuvaid ettevõtteid. Valmistame mitmesuguseid haiglapidamisvahendeid, nagu käeraudad, kurgid, peapaelad, silmapaelad ja muud tarvikud nahast, neopreenist ja muudest uuenduslikest materjalidest, samuti unikaalseid patsiendipidamisvahendeid, mida te kuskilt mujalt ei leia.

MEO's Bondage Shop on veebipood, mis on alates 1997. aastast spetsialiseerunud laiale valikule BDSM-toodetele, mis on suunatud inimestele, kes on huvitatud bondage'ist ja muudest BDSMi variatsioonidest. Meie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu bondage-vahendid, kinnipidamisvahendid, politsei käeraudad, piitsad, floggermeie bondage-poes on suur valik tooteid, nagu nahast bondage-maskid, neopreenist ja lateksist maskid, fetiširõivad, lateksist vaakumpadjad, tagumipistikud või dildod ja bondage-tarvikud kõikidele kogemustasemetele.

Meie bondage-poes on saadaval mitmesugused kinnipidamisvahendid, nagu nahast käeraudad, käe- ja pahkluu käeraudad koos ajalukkudega, nahast ja neopreenist pahkluu käeraudad, bondage-köied, ketid ja bondage-saagimisrihmad, mis on valmistatud sellistest materjalidest nagu nahk, kumm, metall ja nailon. Müüme ka parimaid palliküüsi, BDSM gaasimaskid, käsi- ja pahkluude käeraudad riputamiseks, Shibari bondage tooted ja bondage teip, mis kleepub iseenda külge, kuid mitte naha külge, mistõttu on see ideaalne kiireks ja lihtsaks bondage'iks. Pakume ka BDSM-kaelarihmasid ja Skaveni rihma, mida kasutatakse sageli BDSMis või alistumise sümbolina human pup Play või alistumise sümbolina ori-magistri suhtes (domineeriv/alluvuses). Loomulikult leiate meie bondage-poest ka peavõru, lukustatavad psühhiaatrilise stiilis käeraudad, samuti kõik enese sidumiseks ja muidugi kuulsa elektroonilise varbakinnituse MEObond.

Spanking löögivahendid nagu flogger ja piitsad, kepid, aga ka paddle on samuti populaarsed tooted, mida meie poes müüakse. Need tooted on valmistatud sellistest materjalidest nagu nahk, kummi, silikoon või puit. Meil on ka spetsialiseeritumad tooted nagu nibuklambrid ja nibuimurid, elektrostimulatsiooniseadmed ja suur valik voorusvöid.

Fetiširõivad on teine peamine toode, mida MEO bondage-poes pakutakse. Siia kuuluvad sellised tooted nagu korsetid, nahast ja neopreenist rakmed, lateksist riided, nahkriided, rakmed ja fetišijalatsid. Pakume ka erirõivaid, nagu ponimängu riided, kummiülikonnad ja palju muud.

Seksimänguasjad on samuti tavaline toode MEO bondage poes. Nende hulka kuuluvad MEO ja Hismithi kuradi masinad, vibraatorid, armastuskiiged, dildod, pepupistikud ja muljetavaldavalt suured anaalhelmed, mis on valmistatud sellistest materjalidest nagu silikoon, klaas ja metall. Tootevaliku täiendamiseks pakub MEO ka spetsiaalseid seksimänguasju, nagu peenistopperid, peenise laiendajad, spekulatsioonid ja elektrostimulatsioonitooted. Meie valikut täiendab BDSM-mööbel, nagu näiteks professionaalsed Andrease ristid, bondage'i puurid ja mitmesugused slings.

MEO bondage-poe kliendid on väga erineva taustaga ja neil on erinev BDSM- ja kink-mängu kogemus. Mõned kliendid on algajad, kes soovivad esmakordselt oma pöörastusi avastada, teised on kogenud mängijad, kes otsivad uusi ja spetsialiseeritud BDSM-tooteid. Paljud meie kliendid tunnevad end LGBTQ+ kogukonda kuuluvana, kuna BDSM- ja pöörastusmängudel on selles kogukonnas pikad traditsioonid. Meie bondage-pood on suunatud ka inimestele, kes identifitseerivad end fetišikogukonna osana või neile, kes soovivad oma fetišit turvaliselt ja konsensuslikul viisil uurida.

MEO on üks juhtivaid bondage- ja BDSM-toodete tarnijaid. Sidemed, käeraudad, BDSM esemed, veider erootika. Kokkuvõttes pakub MEO bondage'i pood laia valikut tooteid, mis on suunatud BDSM- ja pöörastele mängijatele. Nende toodete hulka kuuluvad jalarihmad, kombineeritud BDSM piirangud, piitsad, fetiširõivad, seksimänguasjad, armsad Bondage Bearz ja erinevatest materjalidest valmistatud bondage aksessuaarid.