Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

human pup Play - Gag

Uudiskiri

human pup Play - Gag 

Teie kutsikas vajab õiget küülikut? MEOst leiad nii kondiga kui ka ilma kondita suukorvi. MEO on esimene valik, kui tegemist on õige suukorviga.

Näita 1 - 7 7 objektist 1 - 7
Näita 1 - 7 7 objektist 1 - 7

Luude gagid on teatud tüüpi fetišiaksessuaar, mida kasutatakse BDSM-i subkultuuris inimeste human pup Play kasutatakse. Selles kontekstis on luuküünal aksessuaar, mis meenutab koeraluud ja mida kasutatakse kandja suhtlemisvõimaluste piiramiseks.

Tavaliselt koosneb luuküünal tahkest, silindrikujulisest või ovaalsest materjalist, sageli plastist või kummist tükist, mis pannakse suhu ja kinnitatakse rihmadega ümber pea. Sulguri eesmärk on tuua stsenaariumisse võimu üleandmise ja kuulekuse tunne, samuti piirata kandja kõnet ja suurendada tunnet, et ta on teiste armu all.

On oluline märkida, et sulgurite kasutamine BDSM-sessioonidel peaks alati olema konsensuslik ja eelnevalt kõigi osapoolte vahel kokku lepitud. Samuti tuleks kehtestada asjakohane suhtlus ja turvalised sõnad, et tagada, et kõik osalejad tunneksid end seansi ajal mugavalt ja turvaliselt.

Kokkuvõttes on luuklappide puhul tegemist erilise fetišiaksessuaariga, mida kasutatakse human pup Play ja nagu kõigi BDSM-tegevuste puhul, on oluline kasutada neid ettevaatlikult ja kõiki asjaosalisi austades.