Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Extreme Cock & Ball mänguasjad

Uudiskiri

Extreme Cock & Ball mänguasjad 

Väga eriliste tunnete ja unustamatute orgasmide jaoks! Sulle meeldib see kõvasti ja ägedalt või isegi väga kõvasti? Siis on meie metallist valmistatud Cock & Ball Toys täpselt õige valik sinu jaoks!

Näita 1 - 8 8 objektist 1 - 8
Näita 1 - 8 8 objektist 1 - 8

Metallist peenise- ja munandimänguasjad (cock & ball toys) on meeste seksimänguasjade liik, mis koosneb metallist rõngastest, puuridest, raskustest ja muudest tarvikutest, mida saab peenise ja munandite külge kinnitada.


Mõned levinumad peenise ja munandite seksimänguasjade liigid on:

  • Kukerõngad: need on metallrõngad, mida kantakse peenise aluse ümber, et säilitada erektsiooni ja suurendada tundlikkust.
  • Pallide venitajad: Need on metallrõngad, mida kantakse kimalase ümber, et venitada kimalast ja tõmmata munandid kehast eemale.
  • Penishoidjad: Need on metallist puurid, mis ümbritsevad peenist ja on mõeldud erektsiooni vältimiseks. Neid kasutatakse sageli BDSM stsenaariumides.
  • Suguelundite raskused: Need on raskused, mis kinnitatakse peenise või munandite külge, et tekitada venitamistunne.


Mehed kasutavad metallist peenise- ja munandimänguasju erinevatel põhjustel, näiteks seksuaalse naudingu suurendamiseks, uute tundmuste avastamiseks ja BDSM-seansside või võimumängu osana. Mõned mehed kasutavad neid mänguasju ka peenise või munandite venitamiseks, mis võib põhjustada ajutist laienemist või intensiivsemat orgasmi.

Oluline on teada, et seksimänguasju tuleb kasutada ettevaatlikult ja ettevaatlikult. Kasutajad peaksid alati järgima tootja juhiseid ja kasutama nõuetekohaseid hügieenimeetmeid.