Alates 18

Järgnevad leheküljed on mõeldud ainult täiskasvanutele. Sisestades kinnitate, et olete vähemalt 18-aastane.

Penis rõngad ja Ball Stretcher

Uudiskiri

Penis rõngad ja Ball Stretcher 

Kõik meestele: roostevabast terasest peenisrõngad, kummist või silikoonist riistarõngad, munandipunnid, ball stretcher ja peenise rõngad tagavad pungiliku, kõva ja kauakestva erektsiooni. Suur valik meie poes. garanteeritud 100% diskreetsus.

Alamkategooriad

 • Suurepärane peenisrõngaste veebipood: Peni on kõva nagu teras, suur ja pungil ning tänu meie moodsatele peenisrõngastele on see seksimise ajal püsiv!

  Kõva erektsioon on garanteeritud: olgu see siis silikoonist peenisrõngas või metallist peenisrõngas. Meil on igas suuruses ja materjalist peenisrõngad.

 • Vibreerivad peenise rõngad! Naudi kõva erektsiooni ja intensiivset vibratsiooni! Tahad nautida intensiivset vibratsiooni, mis voolab läbi su peenise, samal ajal kui sinu erektsioon kestab eriti kaua? Meie vibreeriva peenise rõngaga saad seda teha!

 • A Ball Stretcher valmistatud roostevabast terasest annab paljudele meestele suurt naudingut seksi või masturbeerimise ajal. Meie raskemaid versioone saab kasutada ka munandipõlve pikendamiseks.

 • Väga eriliste tunnete ja unustamatute orgasmide jaoks! Sulle meeldib see kõvasti ja ägedalt või isegi väga kõvasti? Siis on meie metallist valmistatud Cock & Ball Toys täpselt õige valik sinu jaoks!

 • Penis Bondage - Kui sulle meeldivad äärmuslikud tunded! Siin on peenise ja munandite sidumistooted, millest oled alati unistanud.

 • Normaalne on sinu jaoks liiga igav? Kas tahaksite veidi rohkem? Siis peaksite proovima meie raskusi, mida saate kinnitada nibuklambrite, pallivõlvide, peenise või munandite külge.

 • Valu naudinguks: tööriistad ja seksimänguasjad riista ja palli piinamiseks. Siit leiad täpselt need tooted, mida kasutavad professionaalsed dominad ja meistrid.

 • Siit leiate uusimaid arendusi, nagu spermablokeerija 3.0, vibreerivad peenise rõngad, uuenduslikud peenisepistikud, peenisesondid ja professionaalsed urethrala laiendajad.

 • Otsid uut tüüpi stiimulit? Ureetraalvibraator pakub täiesti uusi aistinguid ja meeliülendavaid orgasme. Meie erinevad mudelid on täiusliku pikkusega ja jõuavad naudingu punktini vaevata.

Penisrõngad, mida tuntakse ka kullirõngadena või erektsioonirõngadena, on meeste seksuaalsed abivahendid, mis pannakse peenise aluse ümber, et tugevdada ja säilitada erektsiooni kauem. Need võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks nahast, kummist, silikoonist, roostevabast terasest või plastikust, ning neid on saadaval eri suurustes ja kujuga.

 

On olemas erinevat tüüpi riistrõngad, sealhulgas

 

 • Lihtsad riistrõngad: need on kõige sagedamini kasutatavad riistrõngad, mis pannakse lihtsalt peenise aluse ümber, et tugevdada erektsiooni.
 • Vibreerivad riistrõngad: Need riistrõngad on vibreeriva funktsiooniga, mis võib stimuleerida nii meest kui ka naist või partnerit.
 • Kahekordsed riistrõngad: Nendel riistrõngastel on kaks silmust, üks peenise ja teine kubeme jaoks. Need pakuvad tugevamat tuge erektsioonile ja võivad aidata ka kubemepiirkonda pinguldada.
 • Reguleeritavad peenisrõngad: Neid peenisrõngaid saab reguleerida vastavalt kasutaja suurusele, liigutades lukustussüsteemi või lisades/eemaldades pikendusi.

 

Ball Stretcherpenisrõngad, munandipunnid ja peenisepistikud on muud tüüpi seksimänguasjad meestele, mis erinevad riistarõngastest.

 

ball stretcher on seksimänguasju, mida kantakse munandikoti ümber, et venitada ja pingutada munandeid. Erinevalt kukerõngastest ei ole siin eesmärgiks erektsiooni tugevdamine.

 

Munandipunnid: Munandipunnid on munandipunnide venitaja vorm, mis lisab lisaraskust, et suurendada munandite veojõudu. Kuidas Ball Stretcher need aitavad kubeme pinguldada ja venitada.

 

Penisplugid: Penisplugid on seksimänguasjad, mis sisestatakse uretrosse, et suurendada seksuaalset naudingut. Erinevalt riistrõngastest ja munandite venitajatest ei mõjuta peenisepistik erektsiooni ega munandipõlve.

 

Penisrõngad on meeste seas populaarsed, kuna need võivad tugevdada ja pikendada erektsiooni, mis võib viia intensiivsema ja kauem kestva seksuaalkogemuse saavutamiseni. Samuti võivad need aidata parandada kasutaja enesekindlust ja suurendada partneri naudingut. Siiski on oluline kasutada kukerõngaid ohutult ja vastutustundlikult ning teha regulaarselt pausid, et vältida verevoolu kahjustamist või vigastuste tekkimist.

 

CBT on lühend sõnadest "Cock and Ball Torture" või "genitaalide piinamine" ja viitab BDSM (Bondage, Discipline, Dominance, Submission, Sadism, Masochism) praktikale, kus mehe suguelundeid kasutatakse stimulatsiooni allikana või piinamise sihtmärgina.

 

Veebilehel CBT kasutatakse erinevaid tehnikaid, et tekitada valu või naudingutunnet peenise ja munandite piirkonnas. Näiteks võib kasutada klambreid, raskusi, nõelu, elektrostimulatsiooni või isegi lööke käega või esemega, näiteks piitsa või pampudega.

 

CBT on konsensuslik praktika ja mitte piinamine eetilises mõttes, klassikaliselt sadistlikult meelestatud isiku (mees või naine) ja masohistlikult meelestatud mehe vahel.

 

Oluline on rõhutada, et kõik BDSMi raames toimuvad toimingud peaksid olema konsensuslikud ja eelnevalt kokkulepitud piirides. CBT peaksid teostama ainult inimesed, kes on teadlikud sellest, mida nad teevad, ja keda on teavitatud riskidest ja võimalikest tüsistustest.

 

penis plugpenise augustamine, peenisepistikud, peenise rõngad ja uretra laiendajad on kõik terminid, mis on seotud meeste seksuaalse anatoomiaga ja konkreetselt uretraga.

 

penis plug on peenise augustamine, mis kulgeb läbi kusiti ja mille ühes otsas on laiendus, mis takistab selle täielikku libisemist kusiti sisse. Teine ots on silmus või rõngas, mida kantakse peenise aluse ümber. Penis plug kasutatakse selleks, et suurendada tundmusi seksi ajal ja seda võib kasutada ka ejakulaadi tagasi hoidmiseks.

 

Peenise augustamine on ehete osa, mis on augustatud läbi peenise naha. On olemas eri tüüpi peenisepiercinguid, sealhulgas Prince Albert'i augustamine, mis läheb läbi peenise alumise külje ja väljub peenise tipus. Teist tüüpi peenisepiercingud võivad läbida eesnaha või uretra.

 

Penisepistik on ehtekeha, mis sisestatakse uretra sisse, et suurendada tundlikkust seksi ajal. Penisipistikud võivad olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks roostevabast terasest, silikoonist või klaasist.

 

Glans-rõngas on rõngas, mida kantakse peenise võlli ümber glansist allpool. Rõngas võib olla valmistatud erinevatest materjalidest, näiteks nahast, kummist või metallist. Glans-rõngast võib kasutada seksimise ajal tundmuste suurendamiseks või erektsiooni tugevdamiseks.

 

Ureetra laiendaja on meditsiiniline instrument, mis sisestatakse uretra laiendamiseks. Seda tehakse tavaliselt meditsiinilise diagnoosi püstitamiseks või teatavate meditsiiniliste seisundite, näiteks kusitiiruse ahenemise või kusitiiruse stenoosi puhul. Kuid BDSM-skeenes kasutatakse mõnikord uretria laiendajaid ka seksuaalsete tundmuste tekitamiseks, kuigi see võib olla väga riskantne ja põhjustada tõsiseid vigastusi.